Michalovce – Trnava | 0:3 (kon.) | | | Trenčín – Senica | 4:1 (kon.) | | | Podbrezová – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Prešov | 3:2 (kon.) | | | Ružomberok – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) |
KFC Komárno – Inter Bratislava | 3:2 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Poprad | 0:2 (kon.) | | | Šamorín – Spiš. N. Ves | 0:2 (kon.) |
Brno – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Jablonec | 0:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 2:2 (kon.) | | | Liberec – Dukla Praha | 3:0 (kon.) | | | Karviná – Slavia | 0:2 (kon.) |
Liverpool – Manchester United | 0:0 (kon.) | | | Burnley – West Ham | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Chelsea | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Stoke City | 7:2 (kon.) | | | Swansea – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) | | | Tottenham – Bournemouth | 1:0 (kon.) |
Watford – Arsenal | 2:1 (kon.) |
Bilbao – Sevilla | 1:0 (kon.) | | | Getafe – Real Madrid | 1:2 (kon.) | | | Alavés – Sociedad | 0:2 (kon.) |
Atlético Madrid – Barcelona | 1:1 (kon.) |
Bayern – Freiburg | 5:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Augsburg | 2:2 (kon.) | | | Hertha – Schalke | 0:2 (kon.) |
Mainz – Hamburger | 3:2 (kon.) | | | Hannover – Frankfurt | 1:2 (kon.) | | | Dortmund – Lipsko | 2:3 (kon.) |
Juventus – Lazio | 1:2 (kon.) | | | AS Rím – Neapol | 0:1 (kon.) |
Charleroi – Eupen | 2:2 (kon.) | | | Genk – Mouscron | 1:1 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) |
Gent – Waasland-Beveren | 2:0 (kon.) |
FK Dinamo Moskva – Chabarovsk | 2:0 (kon.) | | | FC Ural – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) |
Dijon – Paríž | 1:2 (kon.) | | | Caen – Angers | 0:2 (kon.) | | | Guingamp – Rennes | 2:0 (kon.) |
Lille – Troyes | 2:2 (kon.) | | | Saint-Étienne – Metz | 3:1 (kon.) | | | Toulouse – Amiens | 1:0 (kon.) |
Pardubice – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Táborsko – Třinec | 1:0 (kon.) |
Opava – Varnsdorf | 3:3 (kon.) |
Linz – Salzburg | 1:3 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 2:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – St. Pölten | 1:0 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 2:2 (kon.) |
Kerkrade – Breda | 1:0 (kon.) | | | Amsterdam – Sparta Rotterdam | 4:0 (kon.) | | | Feyenoord – Zwolle | 0:0 (kon.) |
Utrecht – Heerenveen | 3:1 (kon.) |
Gliwice – Sandecja Nowy Sącz | 2:2 (kon.) | | | Termalica – Arka | 1:1 (kon.) | | | Śląsk – Wisla Kraków | 0:2 (kon.) |
Česko – Španielsko | 3:1 (kon.) |
koniec
SM Caen
0:2
(0:0)
Angers SCO
82
|
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Youssef Aït Bennasser, přichází Jonathan Delaplace.
|
|
80
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Baptiste Guillaume.
|
|
57
|
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jordan N'Kololo, přichází Christian Kouakou.
|
|
56
|
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jan Repas, přichází Stef Peeters.
|
|
54
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Angelo Fulgini.
|
Góly:
50. Toko Ekambi (I. Traoré), 59. Fulgini (Toko Ekambi)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 13:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:18.
Rozhodca: Millot – Luzi, Pacelli
Diváci:
Karty: 61. S. Peeters (CEN) – 14. Jean Tahrat (AGR), 32. Tait (AGR), 58. Toko Ekambi (AGR), 75. Fulgini (AGR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 13:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:18.
SM Caen:
Vercoutre – Guilbert, Genevois, Da Silva, Mbengue – Bazile, Aït Bennasser (82. Delaplace), Féret (C), Repas (56. S. Peeters) – Rodelin, N'Kololo (57. Kouakou).
Náhradníci: Samba – Sankoh, Bessat, Delaplace, Deminguet, Kouakou, S. Peeters.
Tréner:
Angers SCO: Michel – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Capelle, Jean Tahrat, Mangani, Tait (54. Fulgini) – Toko Ekambi, Crivelli (80. Guillaume).
Náhradníci: Mandrea – Bamba, Ciss, L. Coulibaly, Fulgini, Guillaume, Sunu.
Tréner:
Náhradníci: Samba – Sankoh, Bessat, Delaplace, Deminguet, Kouakou, S. Peeters.
Tréner:
Angers SCO: Michel – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Capelle, Jean Tahrat, Mangani, Tait (54. Fulgini) – Toko Ekambi, Crivelli (80. Guillaume).
Náhradníci: Mandrea – Bamba, Ciss, L. Coulibaly, Fulgini, Guillaume, Sunu.
Tréner:
Rozhodca: Millot – Luzi, Pacelli
Diváci:
Petr Hluchý
@PetrHluchy