Frýdek-M. – Dukla 26:34 (kon.) | Zubří – Kopřivnice 30:30 (kon.) | Jičín – Strakonice 34:24 (kon.)
Královo Pole – Lovosice 32:29 (kon.)
SKKP Handball Brno
32:29 (15:15)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 16.12.2017, 20:10Chance Extraliga mužů (CZ) • 13. kolo

Díky za pozornost a házené zdar! (21:44:34)

Brno bere dva body při debutu Aleše Kořínka proti Lovosicím. Ty hrály celý zápas bez Motla a pochopitelně se tato ztráta podepsala na skóre. Jenže pokud se na tohle hosté vymlouvali, tak by to nebylo v duchu házené, která má svůj kouzelný duch.

Brno zvítězilo i díky tomu, že Koňařík vyhrál několik soubojů ve druhém poločase s levým křídlem Sýkorou ve druhém poločase. Navíc dnes podal vynikající výkon Cáb na levém křídle, který se při jedné akci krásně zbavil Malého a zakončil na přední tyč ze své klasické pozice.

Lovosice zrovna nějak zázračně nepodrželi brankáři. Do toho si Landa udělal dvě dvojky v prvním poločase, ale ve druhém dějství už tu třetí nepřidal.

Jednalo se o vůbec poslední zápas pro oba týmy před dlouhou pauzou, kterou vyplní Vánoce a ME v Chorvatsku s českou účastí.

Konec zápasu. (32:29)
    60
    Stein našel Hastíka, který z levé spojky nahrál na šest metrů na pivota Adamčíka a ten střelou o zem do levé poloviny branky ukončil zápas. (32:29)

60
    A zase každý z hostů hraje osobní obranu na svého protihráče poté, co vyhodil míč Koňařík. (31:29)

60
    Faul na Boučka na levé spojce a posléze udělal Bouček na té samé pozici prorážení. (31:29)

59
    Kroky Brna znamenají, že útočí Klimt z pravé spojky proti dvojici Adamčík – Hastík. (31:29)
    59
    Sýkora z trháku zpracoval dlouhý míč a z šesti metrů dramatizuje zápas. (31:29)

59
    Sudí mají ruku nahoře v době, kdy je z toho faul na levou spojku Mičolu. (31:28)

58
    Snad každý z hráčů hostů hraje osobku na nějakého svého soupeře. (31:28)
    58
    Landa vyhodil míč z pivota a Klimt z výskoku tvrdou střelou dostal míč do sítě. (31:28)

58
    Klimt faulovaný na levé spojce Kučerou. (31:27)

57
    Mičola přihrál nepřesně na pravou stranu na Steina a hrát budou Lovosice. (31:27)

57
    Kučera s Mičolou si na levé straně vyměnili balon až jeden z nich byl faulovaný. (31:27)

56
    Jelínek na středu, ale Klimt pálil z levé spojky na zadní tyč, kde vyrazil míč Koňařík střelu z výskoku. (31:27)
    56
    Následný trhák je zakončen brankou Adamčíka tak ze sedmi metrů. Lovosice si berou timeout. (31:27)