Tímové preteky | Víťaz: Švajčiarsko (kon.) |
Ženy - Preteky s hromadným štartom | Vítěz: N. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Muži - Preteky s hromadným štartom | Vítěz: S.H. I (KOR) (kon.) |
Muži - finále (SWE – USA) | 7:10 (kon.) | | | Ženy - zápas o bronz (JPN – GBR) | 5:3 (kon.) |
Ženy - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Muži - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Big Air (finále) | Vítěz: S. Toutant (CAN) (kon.) | | | Ženy - Paralelný obrovský slalom (finále) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Paralelný obrovský slalom (finále) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Prehľad Pchjongčchang 2018 - 17. deň | (kon.) |
Muži - Štvorboby (1. a 2. jazda) | Vítěz: Německo (kon.) |
Muži - 50 km | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
koniec udalosti
Muži - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia)
Vítěz: N. Galmarini (SUI)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Andrej Soboljev (OAR)
2. Aaron March (ITA)
3. Stefan Baumeister (GER)
4. Sebastian Kislinger (AUT)
5. Edwin Coratti (ITA)
6. Benjamin Karl (AUT)
7. Sylvain Dufour (FRA)
8. Roland Fischnaller (ITA)
9. Andreas Prommegger (AUT)
10. Dmitrij Sarsembajev (OAR)
11. Nevin Galmarini (SUI)
12. Rok Marguč (SLO)
13. Sangho I (KOR)
14. Dmitrij Loginov (OAR)
15. Alexander Payer (AUT)
16. Radoslav Jankov (BUL)
17. Mirko Felicetti (ITA)
18. Kaspar Flütsch (SUI)
19. Žan Košir (SLO)
20. Vic Wild (OAR)
21. Jasey Jay Anderson (CAN)
22. Dario Caviezel (SUI)
23. Patrick Bussler (GER)
24. Aaron Muss (USA)
25. Tim Mastnak (SLO)
26. Pokun Čoi (KOR)
27. Masaki Šiba (JPN)
28. Sangkjum Kim (KOR)
29. Alexander Bergmann (GER)
30. Michael Trapp (USA)
31. Oskar Kwiatkowski (POL)
32. Daren Gardner (CAN)
1. Andrej Soboljev (OAR)
2. Aaron March (ITA)
3. Stefan Baumeister (GER)
4. Sebastian Kislinger (AUT)
5. Edwin Coratti (ITA)
6. Benjamin Karl (AUT)
7. Sylvain Dufour (FRA)
8. Roland Fischnaller (ITA)
9. Andreas Prommegger (AUT)
10. Dmitrij Sarsembajev (OAR)
11. Nevin Galmarini (SUI)
12. Rok Marguč (SLO)
13. Sangho I (KOR)
14. Dmitrij Loginov (OAR)
15. Alexander Payer (AUT)
16. Radoslav Jankov (BUL)
17. Mirko Felicetti (ITA)
18. Kaspar Flütsch (SUI)
19. Žan Košir (SLO)
20. Vic Wild (OAR)
21. Jasey Jay Anderson (CAN)
22. Dario Caviezel (SUI)
23. Patrick Bussler (GER)
24. Aaron Muss (USA)
25. Tim Mastnak (SLO)
26. Pokun Čoi (KOR)
27. Masaki Šiba (JPN)
28. Sangkjum Kim (KOR)
29. Alexander Bergmann (GER)
30. Michael Trapp (USA)
31. Oskar Kwiatkowski (POL)
32. Daren Gardner (CAN)
1. Nevin Galmarini (SUI) 1:24,78
2. Žan Košir (SLO) 1:24,97
3. Sangho I (KOR) 1:25,06
4. Sylvain Dufour (FRA) 1:25,27
5. Alexander Payer (AUT) 1:25,30
6. Benjamin Karl (AUT) 1:25,33
7. Stefan Baumeister (GER) 1:25,37
8. Roland Fischnaller (ITA) 1:25,44
9. Vic Wild (OAR) 1:25,51
10. Sebastian Kislinger (AUT) 1:25,59
11. Andreas Prommegger (AUT) 1:25,67
12. Edwin Coratti (ITA) 1:25,70
13. Oskar Kwiatkowski (POL) 1:25,72
14. Dmitrij Sarsembajev (OAR) 1:25,74
15. Sangkjum Kim (KOR) 1:25,88
16. Tim Mastnak (SLO) 1:25,97