Leaders Ružinov
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
HBK Lion Svidník
Nedeľa 25.03.2018, 10:30Extraliga (SK)

Ružinov stratil dobre rozbehnutý zápas, keď viedol už 2:0, napokon získava len 1 bod po prehre po predĺžení. (12:30:30)

48:06
    HBK Lion Svidník dáva gól! ĽUBOMÍR ŠÁNDOR rozhoduje gólom v predĺžení o osude tohto stretnutia. Raschmanovu strelu Surák vyrazil pred seba, kde ju Šndor doklepol do siete. Asistencie si pripsujú Raschman a Findura.

47:24
    Ďalšiu útočnú snahu domácich zastavil ofsajd.

47:09
    Hraškov prízemný pokus len tesne minul ľavú žrď.

46:18
    Z prvej strieľal Sadloň, prvá aj druhá strela skončila na betónoch brankára.

45:36
    Šándor 2 min. – faul lakťom, Andris (Ružinov) – 10 min. osobný trest za nešportové správanie.

44:40
    Džupina zachytil loptičku v útočnom pásme, prihral Raschmanovi, ktorý nebezpečne zakončil aj v oslabení.

44:05
    Svidník sa oslobodzuje.

43:27
    Sála (Svidník) – 2 min. podrazenie. Obrovská šanca pre Ružinov na víťazný gól.

42:52
    Surák zasahuje pred dobiedzajúcim Vookom.

42:00
    Z vedenia Ružinov 2:0 je napokon veľká dráma, uvidíme, či sa dočkáme aj predĺženia.

41:16
    HBK Lion Svidník dáva gól! Hopkovič vyhral buly a JÁN VOOK prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.

41:00
    Štefanova prihrávka mala oči, prihral do jazdy Hopkovičovi, ktorý vložil do prihrávky hokejku, Surák si však dal pozor a chytá.

40:25
    Bobál nabil Czánikovi, jeho pokus bol tečovaný a Habovčík v bránke hostí zasahovať nemusel.

Daniela Mesíková

Hľadáme spravodajcu pre tím HBK Lion Svidník. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Farkaš (Rzavský), 33. Hraško (Križan, Müller) – 37. Štefan (Šándor, Oščipovský), 42. Vook (Hopkovič), 49. Šándor (Raschman, Findura)

Leaders Ružinov: Surák – Danko, Andris, Blahút, Czánik, Horváth, Hraško, Müller, Bánoczký, Farkaš, Bobál, Sadloň, Bučko, Baláž, Križan, Rzavský
    HBK Lion Svidník: Farbár – Džupina Mar., Džupina Mat., Findura, Šandor, Habovčík, Kostyšák, Sála, Štefan, Oščipovský, Raschman, Hopkovič, Stanislav, Vook, Balogáč, Antal

Rozhodca: Královič – Slezák