Finále SP - hromadný štart mužov, 15 km | Víťaz: Maxim Tsvetkov (RUS) (kon.) | | | Finále SP - hromadný štart žien, 12,5 km | Daria Domračevová (Bielorusko) (kon.) |
Gent – Wevelgem 2018 | Sagan (Bora - Hansgrohe) (kon.) |
Lety HS240, Planica | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 15 km klasicky, Schonach | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
koniec udalosti
Finále SP - skoky HS106, Schonach
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Aleš Skok
Konečné výsledky
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:09
3. Jošito Watabe (JPN) +0:54
4. Fabian Riessle (GER) +0:58
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:05
6. Maxime Laheurte (FRA) +1:26
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:38
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:39
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:39
10. Manuel Faisst (GER) +1:44
11. Kristjan Ilves (EST) +1:50
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
13. Mario Seidl (AUT) +1:53
14. Wilhelm Denifl (AUT) +2:04
15. Espen Andersen (NOR) +2:05
16. Jan Schmid (NOR) +2:11
17. Lukas Klapfer (AUT) +2:20
18. Eric Frenzel (GER) +2:20
18. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
20. Go Jamamoto (JPN) +2:25
21. Johannes Rydzek (GER) +2:30
22. Ilkka Herola (FIN) +2:33
23. Francois Braud (FRA) +2:37
24. Björn Kircheisen (GER) +2:55
25. Magnus Krog (NOR) +2:55
26. Terence Weber (GER) +2:58
27. Vincenz Geiger (GER) +3:15
28. Antoine Gerard (FRA) +3:35
29. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:37
30. Alessandro Pittin (ITA) +4:34
Startoví listina druhého kola
1. Alessandro Pittin (ITA)
2. Vincenz Geiger (GER)
3. Magnus Hovdal Moan (NOR)
4. Antoine Gerard (FRA)
5. Terence Weber (GER)
6. Lukas Klapfer (AUT)
7. Björn Kircheisen (GER)
8. Magnus Krog (NOR)
9. Go Jamamoto (JPN)
10. Johannes Rydzek (GER)
11. Mario Seidl (AUT)
12. Ilkka Herola (FIN)
13. Francois Braud (FRA)
14. Lukas Greiderer (AUT)
15. Wilhelm Denifl (AUT)
16. Espen Andersen (NOR)
17. Tomáš Portyk (CZE)
18. Jörgen Graabak (NOR)
19. Eric Frenzel (GER)
20. Jan Schmid (NOR)
21. Manuel Faisst (GER)
22. Kristjan Ilves (EST)
23. Fabian Riessle (GER)
24. Maxime Laheurte (FRA)
25. Bernhard Gruber (AUT)
26. Franz-Josef Rehrl (AUT)
27. Eero Hirvonen (FIN)
28. Akito Watabe (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Startovní listina
1. Magnus Hovdal Moan (NOR)
2. Terence Weber (GER)
3. Magnus Krog (NOR)
4. Bernhard Gruber (AUT)
5. Tomáš Portyk (CZE)
6. Antoine Gerard (FRA)
7. Jošito Watabe (JPN)
8. Alessandro Pittin (ITA)
9. Maxime Laheurte (FRA)
10. Björn Kircheisen (GER)
11. Go Jamamoto (JPN)
12. Franz-Josef Rehrl (AUT)
13. Kristjan Ilves (EST)
14. Lukas Greiderer (AUT)
15. Francois Braud (FRA)
16. Manuel Faisst (GER)
17. Lukas Klapfer (AUT)
18. Wilhelm Denifl (AUT)
19. Ilkka Herola (FIN)
20. Vincenz Geiger (GER)
21. Mario Seidl (AUT)
22. Espen Andersen (NOR)
23. Jarl Magnus Riiber (NOR)
24. Eric Frenzel (GER)
25. Eero Hirvonen (FIN)
26. Jörgen Graabak (NOR)
27. Johannes Rydzek (GER)
28. Fabian Riessle (GER)
29. Jan Schmid (NOR)
30. Akito Watabe (JPN)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:09
3. Jošito Watabe (JPN) +0:54
4. Fabian Riessle (GER) +0:58
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:05
6. Maxime Laheurte (FRA) +1:26
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:38
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:39
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:39
10. Manuel Faisst (GER) +1:44
11. Kristjan Ilves (EST) +1:50
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
13. Mario Seidl (AUT) +1:53
14. Wilhelm Denifl (AUT) +2:04
15. Espen Andersen (NOR) +2:05
16. Jan Schmid (NOR) +2:11
17. Lukas Klapfer (AUT) +2:20
18. Eric Frenzel (GER) +2:20
18. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
20. Go Jamamoto (JPN) +2:25
21. Johannes Rydzek (GER) +2:30
22. Ilkka Herola (FIN) +2:33
23. Francois Braud (FRA) +2:37
24. Björn Kircheisen (GER) +2:55
25. Magnus Krog (NOR) +2:55
26. Terence Weber (GER) +2:58
27. Vincenz Geiger (GER) +3:15
28. Antoine Gerard (FRA) +3:35
29. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:37
30. Alessandro Pittin (ITA) +4:34
Startoví listina druhého kola
1. Alessandro Pittin (ITA)
2. Vincenz Geiger (GER)
3. Magnus Hovdal Moan (NOR)
4. Antoine Gerard (FRA)
5. Terence Weber (GER)
6. Lukas Klapfer (AUT)
7. Björn Kircheisen (GER)
8. Magnus Krog (NOR)
9. Go Jamamoto (JPN)
10. Johannes Rydzek (GER)
11. Mario Seidl (AUT)
12. Ilkka Herola (FIN)
13. Francois Braud (FRA)
14. Lukas Greiderer (AUT)
15. Wilhelm Denifl (AUT)
16. Espen Andersen (NOR)
17. Tomáš Portyk (CZE)
18. Jörgen Graabak (NOR)
19. Eric Frenzel (GER)
20. Jan Schmid (NOR)
21. Manuel Faisst (GER)
22. Kristjan Ilves (EST)
23. Fabian Riessle (GER)
24. Maxime Laheurte (FRA)
25. Bernhard Gruber (AUT)
26. Franz-Josef Rehrl (AUT)
27. Eero Hirvonen (FIN)
28. Akito Watabe (JPN)
29. Jošito Watabe (JPN)
30. Jarl Magnus Riiber (NOR)
Startovní listina
1. Magnus Hovdal Moan (NOR)
2. Terence Weber (GER)
3. Magnus Krog (NOR)
4. Bernhard Gruber (AUT)
5. Tomáš Portyk (CZE)
6. Antoine Gerard (FRA)
7. Jošito Watabe (JPN)
8. Alessandro Pittin (ITA)
9. Maxime Laheurte (FRA)
10. Björn Kircheisen (GER)
11. Go Jamamoto (JPN)
12. Franz-Josef Rehrl (AUT)
13. Kristjan Ilves (EST)
14. Lukas Greiderer (AUT)
15. Francois Braud (FRA)
16. Manuel Faisst (GER)
17. Lukas Klapfer (AUT)
18. Wilhelm Denifl (AUT)
19. Ilkka Herola (FIN)
20. Vincenz Geiger (GER)
21. Mario Seidl (AUT)
22. Espen Andersen (NOR)
23. Jarl Magnus Riiber (NOR)
24. Eric Frenzel (GER)
25. Eero Hirvonen (FIN)
26. Jörgen Graabak (NOR)
27. Johannes Rydzek (GER)
28. Fabian Riessle (GER)
29. Jan Schmid (NOR)
30. Akito Watabe (JPN)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:09
3. Jošito Watabe (JPN) +0:54
4. Fabian Riessle (GER) +0:58
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:05
6. Maxime Laheurte (FRA) +1:26
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:38
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:39
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:39
10. Manuel Faisst (GER) +1:44
11. Kristjan Ilves (EST) +1:50
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
13. Mario Seidl (AUT) +1:53
14. Wilhelm Denifl (AUT) +2:04
15. Espen Andersen (NOR) +2:05
16. Jan Schmid (NOR) +2:11
17. Lukas Klapfer (AUT) +2:20
18. Eric Frenzel (GER) +2:20
18. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
20. Go Jamamoto (JPN) +2:25
21. Johannes Rydzek (GER) +2:30
22. Ilkka Herola (FIN) +2:33
23. Francois Braud (FRA) +2:37
24. Björn Kircheisen (GER) +2:55
25. Magnus Krog (NOR) +2:55
26. Terence Weber (GER) +2:58
27. Vincenz Geiger (GER) +3:15
28. Antoine Gerard (FRA) +3:35
29. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:37
30. Alessandro Pittin (ITA) +4:34 (11:37:44)
Ode mě je to pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.