Almaty – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Niederkorn – Ufa 2:2 (kon.) | Larnaca – Sturm Graz 5:0 (kon.)
Helsinki – Ljubljana 1:4 (kon.) | Universitatea Craiova – Lipsko 1:1 (kon.) | Kodaň – CSKA Sofia 2:1 (kon.)
Kukësi – Kutaisi 2:0 (kon.) | APOEL – Be'er Sheva 3:1 (kon.) | Midtjylland – New Saints 3:1 (kon.)
FK Sūduva – Jūrmala 0:0 (kon.) | Kluž – Alaškert 5:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Sevilla 0:5 (kon.)
Molde – Hibernian 3:0 (kon.) | Zenit – Minsk 8:1 (po pr.) | Luzern – Olympiakos 1:3 (kon.)
Tel Aviv – Pjunik 2:1 (kon.) | Dinamo Brest – Limassol 1:0 (kon.) | Linz – Besiktas 2:1 (kon.)
Dudelange – Légia Varšava 2:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Razgrad 1:1 (kon.) | Brøndby – Spartak Subotica 2:1 (kon.)
Bazilej – Arnhem 1:0 (kon.) | Bergamo – H. Haifa 2:0 (kon.) | Maribor – Rangers 0:0 (kon.)
Lech Poznań – Genk 1:2 (kon.) | Gent – Jagiellonia 3:1 (kon.) | Feyenoord – Trenčín sk 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Slovan Bratislava sk 4:0 (kon.) | FCSB – Hajduk Split 2:1 (kon.) | Partizan – Nordsjælland 3:2 (kon.)
Rosenborg – Cork City 3:0 (kon.) | Bordeaux – Mariupol 2:1 (kon.) | Burnley – Başakşehir 1:0 (po pr.)
Rijeka – Sarpsborg 0:1 (kon.) | Valur – Tiraspol 2:1 (kon.) | Braga – Zorja Luhansk 2:2 (kon.)
APOEL Nikósia
3:1 (0:1)
Hapoel Be'er Sheva
cz Štvrtok 16.08.2018, 19:00 • GSP Stadium, Nikósie • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Dnes to byl boj. Jak na hřišti, tak s technikou. Doufám, že jsem vám i přes tyto trable dokázal dobře textově přenést dnešní utkání. Pohledem na statistiky se s vámi loučím. Přeji úspěšný konec pracovního týdne a někdy příště u evropského fotbalu napočtenou! (21:23:30)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:14.

Vyhrocené dvojutkání třetího předkola Evropské ligy je u konce.
    Odveta začala zhruba o půl hodiny dříve vlivem nepřístojností hostujícího kotle. APOEL v ní prohrával od 19. minuty, kdy se prosadil Eden Ben Basat. V první půli ještě mohli domácí srovnat, ale šance nevyužili. Do druhé půle ale vstoupil jiný APOEL, svého soupeře začal jasně přehrávat a odměnou byl srovnávací gól ve 64. minutě z nohy Cajua po rohovém kopu. Náladu na stadionu vylepšil deset minut před koncem Lucas Souza, ten samý hráč pak ve třetí minutě nastavení potvrdil postup do posledního předkola Evropské ligy. APOEL se v něm utká s Astanou, pro Hapoel naopak cesta poháry končí.

90+8

90+8
    Waterman překopl skoro celé hřiště, kde našel Nsueho, ten opět tahá čas navíc.

90+7
    Pokus o nákop od Cajua zleva netrefil ani velké vápno, o to ale zase tolik nejde. Je jasno o tom, kdo postoupí dále, zápas se už jenom dohrává.

90+6
    Žlutou kartu si odnese i za stažení Souzy z dnešního utkání Ohayon.

90+5
    Menší šarvátka ve středovém kruhu, po žluté kartě mají Ioannou a Ogu.
    90+3. SOUZA - 3:1

90+3
    APOEL právě vstřelil branku!
    Dnes bude v Nikósii veselý večer. Dalekonosný míč do vápna APOELu se vrátil na nohu De Vincentiho, který potáhl balon přes Cajua na LUCASE SOUZU, ten do prázdné branky rozhoduje o postupu Kypřanů dále a také skóruje podruhé!

90+2
    Nsue u rohového praporku zkušeně šetří čas. Ale v souboji s Ben Basatem si pomohl útočným faulem a Hapoel spěchá dopředu. Sudí musí řešit ještě hádku mezi dvěma hráči jiné barvy a zbývají čtyři minuty do konce.

90+1
    Melikson mířil k pravé tyči a podstřelil zeď, domácí gólman si ale vše pohlídal. Ihned nakopl míč dopředu, Goresh musel odhlavičkovat mimo hřiště.

90
    Rozhodčí uklidňuje rozdováděné hráče v soubojích, navíc nastaví ještě šest minut!

90
    V poslední minutě fauloval Ioannou Meliksona a hosté mají možnost srovnat z parádní standardky, zhruba 25 metrů od Watermanovy branky.

89
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Sallai, přichází Ioannou.

88
    Štěstím pro domácí je odpískaný útočný faul Mamana na Watermana. APOEL si tak zase oddychne při pobytu v útoku.

87
    Ten nepřinesl pro obranu kyperského celku ohrožení a APOEL se osvobodil výkopem.

86
    Melikson nakopl míč zprava do vápna na trojici útočníku Hapoelu, nejlépe na tom byl Ben Basat, jehož pokus byl sražen na rohový kop.

Tomáš Kalas

Góly: 64. Caju, 80. Souza, 90+3. Souza – 19. Ben Basat

Karty:   59. Vincenti (APO), 90+5. Ioannou (APO) – 37. Basat (HBE), 40. Scheimann (HBE), 45+5. Bitton (HBE), 48. Ezra (HBE), 69. Taha (HBE), 81. Sahar (HBE), 90+5. Ogu (HBE), 90+6. Ohayon (HBE)

APOEL Nikósia: Waterman – Nsue, Caju, Souza, Sallai, Al-Taamari, Zahid, De Vincenti, Morais (C), Vouros, Carlao
    Náhradníci: Romo – Artymatas, Gentsoglou, Efrem, Milanov, Merkis, Ioannou

Hapoel Be'er Sheva: Goresh – Bitton, Nwakaeme, Einbinder, Ohayon, Ezra, Taha (C), Kabha, Ben Basat, Ogu, Scheimann
    Náhradníci: Harush – Tzedek, Zrihan, Sahar, Melikson, Maman, Cetout

Rozhodca: Gestranius – Aravirta, Alakare (všichni FIN)
    09.08.2018
    Be'er Sheva - APOEL 2:2

Góly: 42. Ogu, 70. Nwakaeme – 13. Morais (pen.), 28. Dellatorre

Karty:   63. Nwakaeme (HBE), 65. Biton (HBE), 78. Einbinder (HBE), 90+6. Tzedek (HBE) – 16. Dellatorre (APO), 24. Vincenti (APO), 35. Caju (APO), 65. Vouros (APO), 77. Waterman (APO)   79. Dellatorre (APO)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 18:7. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:11.