Almaty – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Niederkorn – Ufa 2:2 (kon.) | Larnaca – Sturm Graz 5:0 (kon.)
Helsinki – Ljubljana 1:4 (kon.) | Universitatea Craiova – Lipsko 1:1 (kon.) | Kodaň – CSKA Sofia 2:1 (kon.)
Kukësi – Kutaisi 2:0 (kon.) | APOEL – Be'er Sheva 3:1 (kon.) | Midtjylland – New Saints 3:1 (kon.)
FK Sūduva – Jūrmala 0:0 (kon.) | Kluž – Alaškert 5:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Sevilla 0:5 (kon.)
Molde – Hibernian 3:0 (kon.) | Zenit – Minsk 8:1 (po pr.) | Luzern – Olympiakos 1:3 (kon.)
Tel Aviv – Pjunik 2:1 (kon.) | Dinamo Brest – Limassol 1:0 (kon.) | Linz – Besiktas 2:1 (kon.)
Dudelange – Légia Varšava 2:2 (kon.) | Zrinjski Mostar – Razgrad 1:1 (kon.) | Brøndby – Spartak Subotica 2:1 (kon.)
Bazilej – Arnhem 1:0 (kon.) | Bergamo – H. Haifa 2:0 (kon.) | Maribor – Rangers 0:0 (kon.)
Lech Poznań – Genk 1:2 (kon.) | Gent – Jagiellonia 3:1 (kon.) | Feyenoord – Trenčín sk 1:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Slovan Bratislava sk 4:0 (kon.) | FCSB – Hajduk Split 2:1 (kon.) | Partizan – Nordsjælland 3:2 (kon.)
Rosenborg – Cork City 3:0 (kon.) | Bordeaux – Mariupol 2:1 (kon.) | Burnley – Başakşehir 1:0 (po pr.)
Rijeka – Sarpsborg 0:1 (kon.) | Valur – Tiraspol 2:1 (kon.) | Braga – Zorja Luhansk 2:2 (kon.)
Valur Reykjavík
2:1 (1:0)
Sheriff Tiraspol
cz Štvrtok 16.08.2018, 21:00 • Hlídarendi, Reykjavík • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:59:47)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:18.

Je konec. Valur Reykjavík sice v dnešním utkání vyhrál 2:1 a celkový dvojzápas skončil 2:2, ovšem dál postupuje Šeriff Tiraspol, který má lepší venkovní skóre.
    V 20. minutě mohl poslat do vedení domácí Pedersen, ale trestuhodně přestřelil. Nakonec se ale domácí dočkali, když se ve 40. minutě prosadil kapitán Haukur Sigurdsson.
    V 68. minutě se trefil hostující Badibanga, který vymetl pravou šibenici a zařídil, že se dnes prodlužovat nebude. V 90+1. minutě ovšem zdramatizoval konec utkání Halldorsson a o dvě minuty později málem Valur vstřelil další branku, ovšem zakončení Saevarssona skvěle vychytal Pascenco.

90+4

90+4
    Poté se dopředu dostali hosté, ale zakončení nepřišlo a následně Valur získal autové vhazování na polovině soupeře.
    90+3. Saevarsson mohl být hrdinou, ale nadvakrát nedostal míč za záda Pascenca, který předvedl světový zákrok!

90+3
    Naprosto malý kousíček byli od postupu domácí, ale následné zakončení Saevarssona skončilo jen na horní tyči a poté předvedl Pascenco famózní zákrok!

90+2
    Kamara se provinil faulem, za který dostal žlutou kartu a následuje volný kop pro domácí.
    90+1. Kristinn HALLDORSSON - 2:1

90+1
    Valur právě vstřelil branku!
    Tohle ještě bude drama, jelikož domácí dávají branku na 2:1! Na centr do vápna si naskočil domácí hráč, který hlavou trefil jen protihráče, ale poté zakončil k pravé tyči KRISTINN HALLDORSSON!

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1
    Dion Acoff vypálil z dobré pozice, ale zamířil jen vedle brány.

90
    Poté se k míči dostali domácí hráči, ovšem po následném centru přišel faul ze strany Valuru.

89
    Hosté se sice dostali s míčem až do vápna, ale tam přišel nepřesný centr.

88
    Joalisson skluzem poslal protihráče k zemi a uviděl žlutou kartu.

87
    Ve vápně stále vítězí obránci Šeriffu a centry Valuru jsou tak bez úspěchu.

85
    Opět dostal Reykjavík míč do vápna, ale následně přišel jen faul z domácí strany.