Kaiserslautern – Hoffenheim 1:6 (kon.) | Drochtersen/Assel – Bayern 0:1 (kon.)
SV Drochtersen/Assel
0:1 (0:0)
Bayern Mníchov
cz Sobota 18.08.2018, 15:30 • Kehdinger Stadion (kapacita pro dnešní utkání 7.000 diváků) • DFB-Pokal • 1. kolo

S konstatováním, že Bayern postupuje do dalšího kola DFB Pokal se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:42:35)

Statistiky dnešního utkání:
    Držení míče: 25% – 75%.
    Střely celkem: 3 – 15.
    Střely na branku: 1 – 5.
    Rohové kopy: 0 – 11.
    Žluté karty: 0 – 1.

1. kolo německého poháru zvládl bavorský klub, co se týče postupu dobře a díky brance Roberta Lewandowskiho z 82. minuty postupuje do dalšího kola. Nicméně co si budeme povídat čekali jsme asi jiný brankový koncert a co se týče výkonu tak vládnout spokojenost taky nemůže být. Bayern utkání odehrál tak, aby postoupil a to se mu povedlo.
    Sympatický výkon předvedl účastník čtvrté nejvyšší soutěže SV Drochtersen/Assel , který celý zápas bránil na hranici možností a v prvním poločase dokonce mohl vstřelil branku zásluhou Nagela a tak může odcházet z tohoto utkání rozhodně se vztyčenou hlavou.

90+8

90+8
    Ribéry nezpracoval přihrávku Tolissa, vhazovat bude v samém závěru domácí tým z vlastní poloviny.

90+6
    Pokus hostů o ojedinělý útok zastavil v klidu Martínez a německý mistr opět v poklidu kombinuje z vlastní poloviny.

90+5
    Hraje se i nadále pouze na branku SV Drochtersenu. Bavorský klub kombinuje a vůbec nepouští domácí k míči.

90+4
    Střídání v týmu SV Drochtersen/Assel: ze hřiště odchází Neumann, přichází Fiks.

90+4
    Čistým skluzem byl zastaven Coman.

90+2
    Druhý poločas bude nastaven díky naházeným konfetám v průběhu druhého poločasu o 8 minut.

90+1
    Ani pokus Goretzky si nenašel cestu do branky, naopak skončil vysoko nad ní.

90
    Coman posunul míč do ideální pozice Tolissovi, jenž střílel z velkého vápna vysoko nad domácí branku.

88
    Rychlý brejk Bayernu zastavil zdvižený praporek asistenta hlavního sudího.

87
    Průniková přihrávka Tolissa našla pouze paty Lewandowskiho a míč nakonec skončil u Siefkese, který bude vykopávat od své branky.

86
    Střídání v týmu SV Drochtersen/Assel: ze hřiště odchází Klee, přichází Stöhr.

85
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Müller, přichází Tolisso.
    82. LEWANDOSKI - 0:1

82
    Bayern právě vstřelil branku!
    A nyní se již favorit dočkal! Ribéry potáhl míč po levé straně, za hranicí vápna našel Goretzku, který vypálil z první a před brankou míč tečoval do sítě ROBERT LEWANDOSKI a posílá Bayern do vedení! – 0:1!