Chodov – Střešovice 3:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
3:4 (0:0, 1:3, 2:1)
PSN Tatran Střešovice
cz Utorok 02.10.2018, 20:15 • SH Jižní Město, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 5. kolo

Statistické okénko:

Střely: 36:17
    Počet diváků: 524 (22:25:30)

To je z naší strany vše. My děkujeme za pozornost a někdy na viděnou.

Chodov poprvé v sezóně prohrává. Tatran Střešovice si připisují poměrně překvapivé vítězství.

V první třetině se toho moc nestalo. Gólově nejbohatší byla ta třetí. Nejdříve se trefil Daniel Maxa a poslal Chodov do jednobrankového vedení. Jenže pak přišla série tří střešovických gólů. Trefil se Filip Ullmann, Ondřej Vítovec nebo Jonáš Kreysa. Daniel Maxa sice ještě dokázal snížit. Jenže pak přišla povedená trefa na 2:4 Marka Beneše, Gól Martina Pražana ani ne půl minuty před koncem už nic nezměnil. Hosté si odvážejí cenné tři body.

Hráči utkání jsou vyhlášení: Michael Rebro, Daniel Maxa a Marek Vávra

59:43
    Úvodní buly se odehraje za nepřítomnosti domácího brankáře.
    59:43 Martin PRAŽAN - 3:4

59:43
    Chodov právě vstřelil branku!
    MARTIN PRAŽAN stál na konci nádherné kombinace! Svou povedenou trefou totiž ještě dramatizuje závěr dnešního utkání! Asistence: Tomáš Sýkora

59:41
    Další sražená střela! Tentokrát to byl pokus Martina Pražana!

59:34
    Oddechový čas pro hosty.

59:34
    Tomáš Sýkora trefil tyčku! Hostující brankář Michal Rebro teď měl obrovské štěstí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny s sebou přináší povedený zákrok Michala Rebra, který míček přímo vyhazoval z branky. Michal Rebro je teď jednou z největších opor střešovického týmu.

58:35
    Tomáš Sýkora při pokusu o teč fauloval Michala Rebra, ten si jasnou gestikulací vyžádal faul u rozhodčích, ty mu vyhověli. Střešovice získávají drahocenné setiny. Čas teď pro hráče Chodova utíká rychle jako voda.

Tatran právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! MAREK BENEŠ si v této sezoně připisuje svůj desátý gól! Stál totiž na konci střešovického přečíslení. Jeho střela z levé strany hřiště byla nádherně umístěná do horní poloviny domácí branky. Asistence: Ondřej Vítovec

56:51
    Tentokrát pálí Ondrušek! Ten ale nechal vyniknout Michala Rebra, který předvedl dobrou poziční hru.

56:00
    Opět v akci Marek Vávra! Tentokrát jeho pokus na pravou tyčku střešovické branky vyrazil Michal Rebro. Střešovickým hráčům se navíc po tomto zákroku povedlo vyrazit míč až na druhou stranu hřiště.

Libor Kokoška

Góly a asistencie: 22. Maxa (M. Vávra), 44. Maxa (M. Vávra), 60. Pražan (Sýkora) – 24. Ullmann (Komárek), 29. Vítovec (Meliš), 30. Kreysa (Pixa), 58. Marek Beneš (Vítovec)

FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Barák) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Doubek, Strnad – Koutný, Mikeš, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Vacenovský, Matejčík, Krbec – Plíhal.
    PSN Tatran Střešovice: Fibiger (Mich. Rebro) – Tlapák, Svačinka, Sládeček, Marek Beneš, Vítovec, Mühlfait – Kreysa, Komárek, Langer – Mochan, Meliš, Pixa – Svoboda, Švéda, Ullmann – Váňa.

Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula