Pepino SKP Frýdek-Místek
25:36 (16:19)
Talent tým Plzeňského kraje
cz Nedeľa 23.09.2018, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 3. kolo

Talent podrželi brankáři Šmíd s Herajtem a hosté tak mají po třech kolech pět bodů, zatímco Frýdek žádný. Plzeň dnes nepoznala, jaké to je prohrávat. Kontrolovala průběh zápasu celých šedesát minut. V prvním poločase se rozstřílel Stehlík. Do toho proměnil Douda několik trháků. Do hry se poprvé v letošní sezoně dostal David Bičiště. Talent tak splnil pozici favorita před páteční reprízou letošního semifinále v Zubří. Frýdek se představí v neděli na palubovce pražské Dukly. (18:39:35)

Pepino SKP Frýdek-Místek – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 25:36 (16:19)
    Nejvíce branek: Stržínek 5, Petrovský 5/3, Gřešek 3 – Stehlík 9/2, Douda 9, Tonar 5. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 1:3.

Konec zápasu. (25:36)
    60
    Douda končí zápas trefou z trháku. (25:36)

60
    Šindelář fauluje Stržínka a pak si tam cosi se svým soupeřem vyřizuje. (25:35)
    59
    Bičiště nedohrál míč do levého křídla, ale balón se odrazil na levou spojku ke Kačínovi, který mířil přesně z šestky. (25:35)

59
    Mynář dohrál akci z levé spojky do levého křídla, ale lob skončil mimo branku Šmída. (25:34)

59
    Bičiště pokazil nahrávku ze střední spojky na levou stranu. (25:34)

58
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (25:34)

58
    Talent kombinuje na polovině soupeře, na hřišti je Chmelík či M. Tonar. (25:34)
    57
    Mynář se otočil na devítce na středu, čímž se dostal k přesnému zakončení až na šest metrů. (25:34)

57
    Plzni nevyšel nához Chmelíka z pravého křídla na Šafránka na levém křídle. (24:34)

56
    Bičiště se postavil na pravou spojku a zažívá vůbec první sekundy v této sezoně na hrací ploše v rámci české extraligy. (24:34)

56
    Útočný domácí faul na pravé straně. (24:34)
    55
    Šmíd vytáhl zakončení zprava a rychlý útok ukončil Šindelář. (24:34)
    55
    Talent rozhýbal soupeře a Šafránek se tak prosadil z levého křídla k delší tyči. (24:33)
    54
    Kocich procedil míč ze střední spojky k pravé tyči po výskoku na devítce. (24:32)