Švédsko – Česko 5:4 (kon.)
Švédsko
5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
Česko
cz Piatok 19.10.2018, 19:15 • Sweden, Uppsala, IFU Arena • Euro Floorball Tour (mužov)

Česko nakonec prohrává o jednu jedinou branku. Švédsko nakonec vítězí ve vyrovnaném utkání a Česko doplatilo zejména na vyloučení, kdy soupeř dokázal dát dvě branky z přesilových her. (21:32:52)

54:11
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    A krátce nato si domácí vrací vedení zpět brankou ALBINA SJOGRENA. Asistence: Mattias Samuelsson.

53:00
    Švédové nakonec využívají další přesilovku a srovnávají díky brance RASMUSE ENSTROMA. Asistence: Kim Nilsson.

52:22
    Vyloučení v týmu Česko (Curney – 2 min.).

46:48
    Vyloučení v týmu Česko (Suchánek – 2 min.).

40:13
    Česko právě vstřelilo branku!
    Ihned na začátku třetí třetiny se Češi dostávají do vedení a to druhou brankou MARKA BENEŠE. Asistence: Lukáš Veltsmid.

40:01

40:00

37:31
    Vyloučení v týmu Česko (Němeček – 2 min.).

33:43
    Češi srovnávají stav zápasu brankou ADAMA DELONGA. Asistence: Josef Rýpar.

28:37
    Češi opět dokázali snížit stav utkání a autorem branky je MAREK BENEŠ. Asistence: Ondřej Němeček.

23:50
    Švédi si vrací své dvou brankové vedení brankou ALEXANDERA GALANTEHO CARLSTROMA. Asistence: Johan Samuelsson.

20:01

V první třetině se Švédsko díky využité přesilovce dostalo do vedení a vzápětí dalo slepenou branku. Česko dokázalo snížit stav utkání krátce před odchodem na první přestávku.

20:00

19:01
    Česko krátce před koncem první třetiny snižuje stav zápasu a to díky brance DANIELA ŠEBKA. Asistence: Martin Kisugite.

12:39
    Vzápětí dávají domácí slepenou branku, o kterou se postaral JONAS SVAHN. Asistence: Emil Johansson.

11:54
    Švédsko využívá svou první přesilovku a dostává se do vedení. Autorem branky je RASMUS ENSTROM. Asistence: Alexander Galante Carlstrom.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 12. Enstrom (Carlstrom), 13. Svahn (Johansson), 24. Carlstrom (Samuelsson), 53. Enstrom (Nilsson), 55. Sjogren (Samuelsson) – 20. Šebek (Kisugite), 29. Beneš (Němeček), 34. Delong (Rýpar), 41. Beneš (Veltsmid)

Švédsko: Tegner (Rehn) – Enstrom, Carlstrom, J. Samuelsson, Ramirez, Johansson – Sjogren, Nilsson, Svahn, Jonsson, Gustafsson – Wilhelmsson, Nilsson, Adriansson, M. Samuelsson, Ostholm – Fritzell, Palmen, Sundstedt.
    Česko: Souček (Bauer) – Ondrůšek, Beneš, Jednřišák, Němeček, Veltsmid – Šebek, Krbec, Doza, Suchánek, Kisugite – Rýpar, Delong, Langer, Bauer, Pražan – Hubálek, Curney, Garcar.

Rozhodca: Henri Heinola, Manu Marttinen