Poprad – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Košice 1:7 (kon.) | Žilina – Zvolen 1:5 (kon.)
Budapešť – Miškovec 4:2 (kon.) | Trenčín – Nové Zámky 0:4 (kon.) | Nitra – Detva 3:2 (po pr.)
MsHK Žilina
1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
HKM Zvolen
Piatok 16.11.2018, 17:30 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

S konštatovaním, že Žilina na domácom ľade podľahla Zvolenu vysoko 1:5 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný víkend. Dočítania priatelia. (19:48:38)

59:45
    Hostia v plnom počte.

59:24
    Tomek však marí sny Vlkov o druhom góle a dobrým zákrokom podržal svoj tím.

59:20
    Žilina ešte v poslednom nápore pred Tomášom Tomekom.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:25
    Richard Jenčík z ľavej strany delovkou minul Tomekovu bránku a Vlci navyše po odraze puku strácajú aj útočné pásmo.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:45
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Pufahl – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

57:45
    Domáci sa snažia ešte v útoku niečo vymyslieť a navyše budú hrať presilovú hru.

57:29
    Tomáš Pastor dostal dobrý puk na modrú čiaru, delovkou však našiel len pripraveného Tomáša Tomeka.

56:50
    Michal Bárta sa šikovne z ľavej strany dostal pred Tomáša Tomeka, ani na dvakrát však nedokázal puk pretlačiť do zvolenskej siete.

56:20
    Petr Obdržálek to skúsil šikovnou strelou z ľavej strany, Maroš Mikoláš bol pozorný a podržal svoj tím.

56:00
    Vhadzovanie po ľavej ruke Tomáša Tomeka.

55:51
    Nahodený puk z veľkej diaľky končí v lapačke Tomáša Tomeka.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút, Žilina stále prehráva so Zvolenom na domácom ľade 1:5.

54:25
    Žilinčania sa ešte snažia niečo smerom dopredu vymyslieť, Lukáš Matejka však v zakončení neuspel.

53:46
    Domáci v plnom počte.

53:03
    Zatiaľ sa však hosťom nedarí vymyslieť vyloženú gólovú akciu, strela od modrej čiary končí vedľa žilinskej bránky.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 49. Ručkay Jakub (Sikela) – 1. Vandas (Špirko), 10. Zuzin, 14. Špirko (Vandas), 20. Chovan Michal (Zuzin), 23. Kytnár (Chovan Michal)

MsHK Žilina: Fučík (21.Mikoláš) – Kučný, Piegl, Jankovič, Bagin, Pastor, Matejka, Dubeň, Hudec – Bárta, Podešva, Balej – Jenčík, Surovka, Huna – Ručkay J., Húževka, Sikela – Milý, Rehák, Hrazdíra
    HKM Zvolen: Tomek (Skapski) – Vandane, Pufahl, Ružička, Zeleňák, Drgoň, Ulrych, Poyhonen, Halama – Vandas, Špirko, Handlovský – Šišovký, Lušňák, Obdržálek – Zuzin, Kytnár, Chovan – Halama P., Halama M., Petráš

Rozhodca: Stano, Hoppe – Výleta, Tvrdoň