Poprad – Miškovec 2:1 (kon.) | Nitra – Žilina 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:0 (kon.)
B. Bystrica – Detva 7:3 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:2 (4:3 po s.n.) | Budapešť – Košice 3:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Nedeľa 17.02.2019, 17:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

Liptákom sa napokon podarilo udržať jednogólový náskok až do konca stretnutia. O osude stretnutia tak v druhej tretine jediným gólom rozhodol Jakub Sukeľ a získal pre svoj tím cenné body. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:20:04)

59:26
    Po zakázanom uvoľnení sa bud vhadzovať v obrannom pásme Nových Zámkov..Hostia vyhrali buly a okamžite sa vracajú do útočnej tretiny.

59:08
    Oddychový čas domácich.

58:40
    Hatalov nahodený puk pred bránou nikto netečoval a domáci tak v pokoji mohli vyhodiť puk aspoň do stredného pásma.

58:00
    Hostia stále v útočnom pásme, no príiš si prihrávajú len popri mantineloch. Liptáci sa dobre bránia a často prerušujú hru.

56:52
    Liptáci teraz svojmu súperovi nestíhajú, no Nové Zámky sa aj napriek tomu nevedia dostať do gólovej príležitosti.

56:23
    Vhadzuje sa po Šimkovej ľavici. HOstia vyhrali buly a aj naďalej zostávajú v útočnom pásme.

56:05
    Do rýchleho útoku sa vybral Štrauch. Jeh strela spomedzi kruhov bola veľmi nepresná. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

54:05
    Liptáci sa po dlhej dobe oslobodili a zbierajú cenné sekundy v útočnom pásme. Vyzerá to, že domáci sa budú snažiť udržať stav zápasu nezmenený až do konca duelu.

53:23
    Útočnú aktivitu hostí prerušil až rozhodca, ktorý odpískal ofsajd po tom, čo Novákovi utiekol puk za modrú čiaru.

52:22
    Domáci majú v posledných minútach veľké problémy v obrannej tretine, ale zatiaľ nedovolili svojmu súperovi vyrovnať.

51:10
    Jurík v obrovskej práležitosti. Medzi kruhmi mal dostatok času na zakončenie, no Šimko dokázal aj túto veľkú príležitosť na vyrovnanie zneškodniť.

50:30
    Nové Zámky vyhrali buly v útočnom pásme. Liptáci ich okamžite vytlačili k mantinelu a Fábryho zakončenie od modrej čiary Šimko chytá do lapačky.

50:00
    Hostia začali zvyšovať aktivitu, ale ich strelecké pokusy sú zatiaľ častokrát nepresné.

47:56
    Vhadzovť sa bude pred Šimkom. Pri puku zostali domáci, ktorý sa okamžite vybrali na útočný výlet, no na červenej čiare o puk veľmi rýchlo prišli.

47:14
    Bajtek sa dostal do útočného pásma a prudko strelou sa pokúsil prekonať Šimka. Ten bol pozorný, puk chytil a hra sa prerušuje.