Ostrava – Ne 6:5 (kon.) | Olomouc – Panthers 6:4 (kon.)
FBS Olomouc
6:4 (4:1, 0:1, 2:2)
Panthers Praha
cz Sobota 23.02.2019, 18:00 • SH Čajkaréna, Čajkovského 9, Olomouc • ČEZ Extraliga žen (CZ) • 22. kolo

Nejlepší hráčky utkání:

Olomouc: Tereza Reimerová
    Panthers: Veronika Zittová (19:57:57)

Střely na branku:

Olomouc – Panthers
    25:45 (8:12, 7:14, 10:19)

Je dobojováno. Panthers se ve třetí třetině snažily o vyrovnání, ovšem domácí Olomouc utkání zkušeně zvládla a své vedení z konce druhé třetiny udržela. Domácí dnes pomohla hlavně Mošťková s Reimerovou, které si obě připsaly hattrick v dnešním utkání. S konstatováním, že Olomouc doma poráží Panthers 6:4, se s Vámi loučím.

59:27
    Půl minuty před koncem se stá, že je o výsledku rozhodnuto.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:56
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Je tu snížení Panthers z hole VERONIKY ZITTOVÉ. Ta střílela zpoza obránkyně a na její ránu Franková neviděla. Míček jí prošel do sítě mezi rukou a tělem. Asistence: Kristýna Lochmannová.

58:33
    Tereza Syslová napálila tyčku domácí branky!

57:22
    Florianové střela těžce nesedla a zamířila do rohu.

56:30
    Franková musí být neustále v pozoru. Hostující hráčky jsou natlačeny před brankou Olomouce, ale nikdo v černobílém se nemůže dostat do pořádného zakončení.

55:28
    Pokus Lochmannové kryje Franková. To byl povedený zákrok domácí gólmanky.

55:08
    Pražanky se nastěhovaly před branku Olomouce, kde kombinují.

54:26
    Hosté to zkouší pět a půl minuty před koncem v šesti!

54:17
    Oddechový čas pro Panthers Praha.

53:28
    Franková si poradila se střelou jedné z hostujících hráček.

53:15
    Pitterlingová dobře napadala a domácí hráčky měly problémy s rozehrávkou.

52:26
    Tempo hry lehce opadlo. Míček mají na hokejkách domácí hráčky, ale nikam s ním nespěchají. Také nemají kam.

51:13
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí dělají důležitý krok k vítězství. TEREZA REIMEROVÁ se krásně protáhla kolem poslední bránící hráčky Panthers a pohodlně zakončila do horní poloviny branky. Po Mošťkové jsme tak svědky druhého hattricku v dnešním utkání. Bez asistence.

50:52
    Olomouc je kompletní.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 5. Mošťková (Cholinská), 6. Mošťková (Jakubkovičová), 17. Reimerová, 19. Reimerová, 42. Mošťková (Cholinská), 52. Reimerová – 16. Syslová (Jelínková), 39. Zittová (Šusterová), 42. Tůmová (Syslová), 59. Zittová (Lochmannová)

FBS Olomouc: Franková (Kubíčková) – Rozenbergová, Křížková, Jakubkovičová, Pejzlová, M. Grufíková – B. Suchánková, Oháňková, Mošťková – Reimerová, Cholinská, Kylarová – Bořutová.
    Panthers Praha: Horňáková (Červová) – Vranová, Florianová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová – Lochmannová, Škvorová, Slaná – Tůmová, Lupačová, Jelínková – Zittová.

Rozhodca: Michal Prouza, Petr Rogowski