Jenisej – FK Krasnodar 0:4 (kon.) | Groznyj – Samara 2:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
2:1 (2:1)
FC Krídla Sovietov Samara
cz Sobota 11.05.2019, 15:30 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 28. kolo

To je již vše, děkuji za sledování a u fotbalových přenosů na počtenou! (17:25:48)

Je za námi utkání ruské Premier Ligy, které dopadlo lépe pro domácí Achmat, jenž získal 3 body na úkor Samary. První dobrý poločas úplně "zazdil" ten druhý, který byl velmi zvláštní. Groznyj stáhl o přestávce Limu, a prakticky jen bránil. Ani Samara se ale nesnažila o vyrovnání, Achmat zaznamenal dvě branky už v první půli. Dvarkát se trefil Mbengue, jednoznačný hráč zápasu.

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 18:14.

90+4

90+4
    Běží poslední minuta dnešního zápasu. Achmat na 99% zvítězí, navíc může přidat ještě další branku.

90+3
    Žlutou kartu dostává Oleg Ivanov (FK Achmat Groznyj).

90+3
    Žlutou kartu dostává Taras Burlak (FK Křídla Sovětů Samara).

90+2
    Vilkov teď musí řešit souboj několika horkých ruských hlav, to mu vůbec nezávidím.

90+1
    Groznyj dál útočí, Samara asi zřejmě už nevyrovná.

90+1
    Čtyři minuty nastavuje Vilkov.

90
    Teď i zakončení na druhé straně, ani Anton branku netrefil.

88
    Konečně jsme se dočkali skvělé šance! Ale to zakončení, opět nebylo podle představ Grozného, Balaj poslal míč mimo branku.

88
    Klička dobrá, zakončení hrůzostrašné. Berisha nemohl vysokou ranou vůbec trefit branku.

87
    Rohový kop pro Groznyj, jak s ním naloží?

86
    Ucijev táhne po křídle útok Achmatu, jenže ho obral Rabiu a zase se dostaneme do kolotoče přihrávek.

85
    Žlutou kartu dostává Mohammed Rabiu (FK Křídla Sovětů Samara).

84
    Zdá se, že se virus českého fotbalu, takové té házené přenesl i do Ruska. Druhý poločas je ukázkový.

83
    Rogel rozehrává další akci Samary, ta se ne a ne dostat do útoku.

Tadeáš Podolka

Góly: 3. Mbengue (Silva Lima), 42. Mbengue (Silva Lima) – 44. Burlak (Zinkovskij)

Karty:   56. Švec (GRZ), 90+3. Ivanov (GRZ) – 55. Rogel (KSS), 77. Tkačuk (KSS), 85. Rabiu (KSS), 90+3. Burlak (KSS)

FK Achmat Groznyj: Gorodov – Ucijev (C), Semjonov, Nižić, Plijev, Mohammadí – Szymański (64. Bernard Beriša), Ivanov, Švec, Silva Lima (46. Roši) – Mbengue (72. Balaj).
    Náhradníci: Gudijev – Musalov, Rodolfo, Bernard Beriša, Roši, Balaj, Ch. Kadyrov, Sadulajev.

FC Krídla Sovietov Samara: Ryžikov – Šiškin (67. Zotov), Burlak (C), Rogel, Vitalij Denisov – Timofejev, Rabiu – Tkačuk, P. Jakovlev (76. Anton), Zinkovskij – Šejdajev.
    Náhradníci: Konjuchov, Ovsjannikov – Karpov, Polujachtov, Zotov, Anton, Kiseljov.

Rozhodca: Vilkov – Mosjakin, Čelcov