Bergamo – CFC Janov 2:1 (kon.) | Cagliari – Lazio 1:2 (kon.) | Fiorentina – AC Miláno 0:1 (kon.)
ACF Fiorentina
0:1 (0:1)
AC Miláno
cz Sobota 11.05.2019, 20:30Talianska Seria A • 36. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:26:39)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:8.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém v prvním poločase dominoval hostující Milán, který se také dostal po brance Calhanoglua do vedení 1:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hrozili hlavně domácí, ale vyrovnat se jim nepodařilo a AC tedy získalo potřebné tři body za těsné vítězství.

90+5

90+5
    Luis Muriel to vzal na sebe, ale do zakončení se nedostal.

90+3
    Hostující celek zatím zvládá konec utkání na jedničku a míří za potřebným vítězství, kterého by ho udrželo v boji o Ligu mistrů.

90+1
    Rozhodčí přidal 6 minut.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hostující hráč byl ošetřován a chvíli se nehrálo.

88
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Diego Laxalt.

88
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Christian Nörgaard.

87
    Hosté zahrávali rohový kop, ale byl z toho pouze velmi nepřesný centr.

86
    To byla dobrá pasáž hostujícího celku, který se několikrát dostal do zakončení, ale ani jeden pokus neskončil druhým gólem.

84
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Samuel Castillejo.

82
    Nyní to bylo dva na dva. Do zakončení se nakonec dostal Patrick Cutrone, ale po jeho ráně skončil míč těsně vedle pravé tyče!

80
    Domácí mají na vyrovnání už pouze deset minut. Fiorentina přidala a je mnohem nebezpečnější, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.