Real Madrid – Arsenal 2:2 (3:2 po pen.) | CD Guadalajara – Atlético Madrid 0:0 (4:5 po pen.) | Bayern – AC Miláno 1:0 (kon.)
Juventus – Inter 1:1 (4:3 po pen.)
koniec po penal. (3:2)
Real Madrid
2:2 (0:2)
Arsenal FC
Streda 24.07.2019, 01:06 • FedExField, Landover, Maryland, USA • International Champions Cup

Skvelý prípravný zápas je za nami. Real Madrid vyhráva svoj prvý duel v tejto letnej príprave, nakoľko v úvodnom podľahol Bayernu 1:3. Arsenal zas prehral prvýkrát na Champions Cup, predtým porazil práve Bayern a Fiorentinu. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem neskorú dobrú noc alebo veľmi skoré dobré ráno. Ja si vyberám to prvé. Dopísania priatelia. (03:15:10)

Začína penaltový rozstrel.

Mimochodom, dnes, respektívne včera, keďže už sme po polnoci, proste v utorok, bol oznámený posledný chýbajúci prípravný zápas Realu Madrid. Ten sa v stredu 7. augusta 2019 predstaví neďaleko Slovenska aj Česka, čaká ho zápas v Salzburgu proti miestnemu Red Bull.

Fantastický futbal. Real Madrid bol v druhom polčase jasne lepším tímom a zaslúžene vyrovnal, no v prvom dominoval hlavne vďaka presilovke Arsenal. Ideme teda do pokutových kopov. Prvýkrát na tohtoročnom Champions Cupe sa v zápase Arsenalu netešia "kanonieri" po 90 minútach z troch bodov. Počkáme si na mená strelcov.

90+4
    Druhý polčas sa skončil.

90+4
    Real Madrid sa ešte snaží útočiť, no Arsenal si veľmi dobre bráni svoje pokutové územie.

90+3
    Thibaut Courtois si dal pozor na skrytú, no nebezpečnú strelu z diaľky k jeho pravej žrdi. Granit Xhaka to neskúšal vôbec zle.

90+2
    Vinícius si pred šestnástkou Arsenalu naviezol loptu do streleckej pozície, jeho pokus o technický pokus bol zablokovaný prvým obrancom.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty. Posledná šanca, aby tento duel nešiel do pokutových kopov.