Jihlava – Česko | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Drážďany | 4:5 (kon.) | | | Sokolov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Cracovia – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Zug – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Novosibirsk | 2:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Debrecín | 4:2 (2:3 po s.n.) | | | Prostějov – Třebíč | 5:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Füchse | 3:4 (po pr.) | | | HC Slovan – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Martin | 5:3 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Skalica | 5:0 (kon.) |
Fínsko – Česko | 5:4 (po pr.) |
Česko – Slovensko | 1:2 (kon.) |
B. Bystrica – Mulhouse | 4:1 (kon.) | | | Zvolen – GKS Tychy | 3:1 (kon.) |
Vsetín – Slavia | 7:5 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Košice | 5:4 (kon.) |
koniec
Comarch Cracovia Krakov
4:2
(0:0, 3:1, 1:1)
AZ Havířov
55:50
|
AZ bude hrát přesilovku 5 na 3. Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Rompkowski – 2 min.).
|
|
55:40
|
Ale jen na chvíli, protože přichází další vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Jáchym – 2 min.).
|
|
53:30
|
Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Bryniczka – 2 min., podrážení).
|
|
33:04
|
První přesilovku si zahraje i AZ. Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Ježek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
18:30
|
První přesilovka zápasu. Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Malina – 2 min.).
|
Góly a asistencie:
25. Kapica (Vachovec), 27. Domogala (Kalinowski), 28. Dziurdzia (Kapica), 60. Drzewiecki – 36. Veselý (Tomi), 59. Mrowiec (Cihlář)
Rozhodca:
Diváci: 300
Nepremenená penalta:
Comarch Cracovia Krakov:
Kopřiva (Kowalówka) – Kruczek, Bychawski – Bepierszcz, Kalinowski, Domogała – Jachym, Ježek – Kapica, Vachovec, Dziurdzia – Rompkowski, Gajor – Drzewiecki, Bryniczka, Kamiński – Musioł, Krynicki, Jaracz.
Náhradníci:
Tréner:
AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – Matai, Chroboček, Mrowiec, Malina, Kachyňa, Nepokoj – Kotala, Maruna, Bambula – Bednář, Veselý, Dvořák – Tomi, Pořízek, Pawliczek – Krejčí, Cihlář, Bochnak – Juhász
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – Matai, Chroboček, Mrowiec, Malina, Kachyňa, Nepokoj – Kotala, Maruna, Bambula – Bednář, Veselý, Dvořák – Tomi, Pořízek, Pawliczek – Krejčí, Cihlář, Bochnak – Juhász
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci: 300
Tomáš Vlček