Grécko
47:58 (11:19, 20:30, 31:50)
Česká republika
cz Piatok 23.08.2019, 14:15ME do 16 rokov - ženy • Skupina D

Máme za sebou utkání základní skupiny na mistrovství Evropy v basketbalu žen do 16 let, v němž Češky potvrdily roli favoritek, Řekyně udolaly rozdílem jedenácti bodů. Od úvodních minut se naše juniorky dostaly do mírného náskoku, který si prakticky dokázaly držet po celý zbývající průběh zápasu, soupeřky nepustily na dostřel ani jednou. Poslední zápas ve skupině sehrají Češky proti Turkyním, které zatím nemají ani bod, Řekyně se v souboji o druhé místo střetnou s Polkami.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (16:14:34)

Konec zápasu. (47:58)

39:29
    V závěru zápasu ještě snižuje ztrátu Polymeniová díky dvěma proměněným šestkám. (47:58)

37:43
    Anna Maria Priftiová vybojovala faul na svoji osobu. Při následných trestných hodech mířila přesně. (45:58)

36:35
    Řecký kouč si vzal oddechový čas a prakticky hned po jeho skončení se zase prosadila Theodosoulakiová. (43:58)

35:26
    Theodosoulakiová trefuje druhý koš v krátkém časovém sledu, tentokráte "pouze" za dva body. (41:58)

35:16
    Priftiová se dopustila faulu, Valentýna Kadlecová proměnila oba trestné hody. (39:58)

35:00
    Athina Theodosoulaki se rozhodla zkut štěstí za tři body a vydařilo se. Míč čistě proletěl cílovým zařízením. (39:56)

34:37
    Po delší době o sobě dala znovu vědět úspěšným hodem i Lucie Svatoňová. (36:56)

32:52
    Šestky se házely i na druhé straně, Eliška Brejchová se na rozdíl od soupeřky nemýlila. (36:54)

32:48
    Po faulu Chromé házely Řekyně trestné hody. Bosganaová proměnila jeden. (36:52)

32:09
    Kelemeniová přes celou šíři palubovky našla Polymeniovou, jež z pod koše mířila přesně. (35:52)

31:09
    O první koš českých hráček se v závěrečné čtvrtině, stejně jako v té předešlé, postarala Nikola Zdeňková. (33:52)

30:51
    Eleni Bosganaová ukradla balón a samostatný únik zakončil bez problémů. (33:50)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (31:50)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (31:50)

29:12
    Na druhé strana palubovky přišel další faul, po němž Šafránková trefila jubilejní padesátý bod. (31:50)

29:01
    Řekyně načínají poslední minutu čtvrtiny trojkou po střele Lamprini Polymeniové. (31:49)