Kazachstan – Izrael 1:2 (kon.) | Severné Macedónsko – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Grécko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Poľsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Fínsko – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Írsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Luxembursko 5:0 (kon.) | Azerbajdžan – Gruzínsko 0:3 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bielorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Holandsko – Cyprus 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španielsko – Čierna Hora 2:0 (kon.) | Chorvátsko – Škótsko 1:2 (kon.) | Wales – Nemecko 1:5 (kon.)
Belgicko – Bosna 0:0 (kon.)
koniec
Grécko
1:0 (0:0)
Litva
cz Utorok 10.09.2019, 16:30 • Kallithea, Atény • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 4
Predzápasové kurzy: 1.17 6.72 16.0
     
    71
    Domácí se budou moci prosadit z dalšího přímého kopu, který bude následoval po faulu Eligujuse Jankauskase, který si dokonce vysloužil žlutou kartu.
     
    58
    I druhý žlutý kartónek vidí řecký hráč, je to rovnou kapitán Panagiotis Retsos. Ten při souboji poslal k zemi Dubickase, který se málem od soupeřícího hráče odprostil.
     
    30
    Je tady první žlutá karta zápasu, vidí ji Řek Stefanos Evangelou, který se jí dočkal po nedovoleném zákroku na Jankauskase.

    Lukáš Mihal

    Góly: 80. Bouzoukis (Limnios)

    Karty:   30. Evangelou (GRE), 58. Retsos (GRE) – 71. Jankauskas (LIT)


    Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 16:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:20.
    Grécko: Siampanis – Natsos, Evangelou, Dimitriou, Katranis – Balogiannis (90+1. Botos), Retsos (C), Bouzoukis (81. Milogevits) – Gaitanidis (55. Ntaviotis), Kampetsis (46. Douvikas), Limnios.
    Náhradníci: Stergiakis – Nikolaou, Douvikas, Tsingaras, Ntaviotis, Botos, Milogevits, Apostolakis, Lyratzis.

    Litva: Krapikas (C) – Uzėla, Armalas, Šatkus, Stočkūnas – Šešplaukis, Antanavičius (89. Ramamauskas), Jankauskas (74. Varejka), Mėgelaitis, Milašius (86. Amirzian) – Dubickas (86. Kloniūnas).
    Náhradníci: Šiaulys – Amirzian, Levšin, Banevičius, Ramanauskas, Širvys, Kloniūnas, Dolžnikov, Varejka.

    Rozhodca: Kasumi – Zeqiri, Sekiraqa (všichni KOS)