Lyon – Nantes 0:1 (kon.) | Bordeaux – Paríž 0:1 (kon.) | Angers – Amiens 1:1 (kon.)
Metz – Toulouse 2:2 (kon.) | Monaco – Brest 4:1 (kon.) | Nice – Lille 1:1 (kon.)
Remeš – Dijon 1:2 (kon.)
OGC Nice
1:1 (1:1)
Lille OSC
cz Sobota 28.09.2019, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:00:57)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:14.

Je dobojováno! Po gólech Dolberga a Araúja z 13. a 24. minuty se zdálo, že nás čeká velmi zábavná podívaná. Skutečnost ale byla úplně jiná, oba týmy začaly hrát za stavu 1:1 zodpovědně dozadu a nedopustily ani jednu vyloženou šanci ke skórování. Za zmínku stojí snad jenom únik Osimhena, který „korunoval“ dnešní slabší výkon mizerným zakončením nad branku. Remízový výsledek vydržel až do konce, a tak oba týmy získávají po bodu. Lille se nedokázalo posunout na druhé místo a zůstává čtvrté. Hned o příčku níže je s bodovým mankem Nice.

90+4

90+4
    Teď už je takřka stoprocentně jasné, že se body budou dělit. Do statistik se zapíše už jenom skluz čerstvého Danila, který dostal od rozhodčího Turpina žlutou kartu.

90+3
    Dlouhé přípravy vyšly vniveč. Standardní situaci tradičně zrealizoval Cyprien, jenže trefil jenom dobře postavenou zeď.

90+2
    Lusamba přenesl hru doprava na Ignatiuse Ganaga. Míč se k němu vrátil a po faulu Andrého získal pro Nice velice zajímavý přímý kop.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty. V první z nich zaúřadoval před Benítezem Nsoki, který odvrátil centr z levého křídla.

90
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Danilo.

90
    Domácí obrana nechala volné kraje hřiště. Jonathan Bamba měl na levé straně spoustu místa, jenže následnou přihrávku naprosto zpackal.

89
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Loïc Rémy.

88
    Ikoného přihrávka byla pro Osimhena nechytatelná. Pro míč si došel Benítez a rychle rozjel akci Nice, které je v posledních minutách o něco aktivnější.

87
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Júsuf Atál, přichází Myziane Maolida.

87
    Ach ty centry...Po jednoduše ubráněném rohu chtěl vracet míč před branku Atál, jenže ve vápně se nenašel nikdo, kdo by tento pas zastavil.

86
    Lusamba oslovil na levé straně operujícího Ganaga, který v nouzi přihrával před branku. Míč zanedlouho tečoval Pied a poslal ho na rohový kop.

85
    Nsoki mohl nakopnout míč směrem na Dolberga. Raději ale zvolil přihrávku na Burnera a domácí tak musí dobývat zformovaný blok.

84
    Bambův centr letěl směrem na branku, kde se zrovna vynácházel pouze brankář Benítez. Nice se ztěžka posouvalo kupředu, nicméně na pomoc přišel faul Benjamina Andrého.

83
    Pierre Lees-Melou nenabral rychlost a kvůli tomu přišel o míč ještě na své vlastní polovině. Lille je zpět v útoku, který doplnil i stoper José Fonte.

82
    Remízový výsledek se rychle blíží. Třetí gól se neurodil ani po centru Andrého a střele Ikoného, který přesměroval balón přesně k Benítezovi.