Sereď – Trenčín 1:1 (kon.) | Senica – Pohronie 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Nitra 5:0 (kon.)
Michalovce – Ružomberok 0:1 (kon.)
FK Senica
1:0 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 28.09.2019, 19:00 • OMS Aréna Senica • Niké liga • 10. kolo

Je tu koniec stretnutia, v ktorom sme veľa futbalovej krásy nevideli. Každopádne sme sa predsalen dočkali presného zásahu, ktorý prišiel v 86. minúte z kopačky striedajúceho Samsona Akinyoolu. Senica si odnáša z dnešného stretnutia plný bodový zisk po víťazstve 1:0. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:50:39)

90+4

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú ešte tri minúty navyše.

87
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Ján Dzurík, prichádza Michel Abomo Meda.

86
    Senica dala gól!
    Záhoráci idú do vedenia, keď sa im podarilo otvoriť skóre stretnutia v 86. minúte. Stav stretnutia je 1:0! Úspešným strelcom sa stáva striedajúci SAMSON AKINYOOLA!

85
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Tenton Yenne, prichádza Denis Baumgartner.

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Michal Klec, prichádza Jakub Sedláček.

77
    Beží 77. minúta a stav stretnutia ostáva bezgólový.

76
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Patrik Blahút, prichádza András Mészáros.

65
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Sadam Sulley, prichádza Samson Akinyoola.

65
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Sofian El Moudane, prichádza Luis Ramirez.

58
    Technické problémy aj naďalej pretrvávajú. Prinesieme vám informácie o zmenách stavu. Za pochopenie ďakujeme.

46
    Naskytli sa nám technické problémy, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť. Za vniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

46
    Začal sa druhý polčas.

Je tu koniec prvého polčasu, ktorý možno označiť z hľadiska atraktivity ako podpriemerný. Mali sme možnosť vidieť zopár streleckých pokusov, ktoré pre brankárov nepredstavovali väčšie ohrozenie. Stav po prvom polčase je 0:0. My sa vám hlásime približne o 15 minút.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Domáci hráči sa sami vysunuli až k vlastnému brankárovi, čo sa prestáva páčiť domácemu publiku. Senica nemá žiadny záujem niečo vymyslieť smerom dopredu.