Anglie - Austrálie 40:16 (kon.) | Nový Zéland - Irsko 46:14 (kon.)

46:14

cz Sobota 19.10.2019, 12:15MS v ragby • Štvrťfinále

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:23:05)

O postup do finále si Nový Zéland zahraje proti Anglii.

Nový Zéland suverénně postoupil do semifinále, když Irsko porazil 46:14. Irové se dlouho nemohli prosadit a jejich 14 bodů se nakonec zrodilo až v posledních 12 minutách zápasu. Do té doby vládli zápasu jen hráči All Blacks, kteří potvrdili, že jsou největšími aspiranty na titul a jinak silné Iry zcela přehráli.

Utkání skončilo.

80
    Mo'Unga minul konverzi.

80
    Bude se ještě kopat konverze, po ní utkání skončí.

79
    Souhra sourozenců Barrettů po úspěšném mlýnu, rozehrávka na pravé křídlo a Jordie Barrett u pravé lajny proskočil kolem obránce do brankoviště!

79
    All Blacks mohou mít po chybě soupeře útočný mlýn. Ještě jedno položení pětky v závěru utkání?

77
    Matt Todd je vyloučen na 10 minut za obejmutí tyče háčka, čímž zabránil položení pětky. Dostává žlutou kartu a Irové se dočkali trestné pětky!

76
    Irsko se tlačí k brankovišti! Novozélanďané se brání všemi způsoby.

75
    Chyba Nového Zélandu, Irové rychle předkopli míč, ale jejich protiútok nakonec končí u pětimetrovky soupeře. Budou ale vhazovat z autu a jsou blízko další pětky!

74
    Mo'Unga proměnil konverzi.

73
    Ztráta Irů a bleskový protiútok, který využil George Bridge.

71
    All Blacks se už drali do dvaadvacítky soupeře, ale Brownovi vypadl míč, kterého se zmocnila obrana evropského týmu.

69
    Konverze byla úspěšná.

69
    Robbie Henshaw našel prostor po rozehrání z mlýnu a pronikl do brankoviště Nového Zélandu!

68
    Skvělá irská šance skončila neúspěšným položením. Útočící hráč po předkopu nedokázal položit. Ale byla tam chyba soupeře, vhazování do mlýnu na pěti metrech.