Česko – Fínsko 2:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Česko
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Fínsko
cz Piatok 08.11.2019, 15:00 • Gärdehov, Sundsvall • Turnaj piatich krajín (U18)
     
    Konec zápasu. (17:24:27)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Finsko.
    Autorem vítězné branky je KASPER SIMONTAIVAL.
     
    6. séria
    1:2
    Simontaival proměňuje.
     
    6. séria
    1:1
    Slavíček neproměňuje.
     
    5. séria
    1:1
    Urban neproměňuje.
     
    5. séria
    1:1
    Mäenpää neproměňuje.
     
    4. séria
    1:1
    Klimo neproměňuje.
     
    4. séria
    1:1
    Liukas proměňuje.
     
    3. séria
    1:0
    Chlubna neproměňuje.
     
    3. séria
    1:0
    Simontaival neproměňuje.
     
    2. séria
    1:0
    Krutil proměňuje.
     
    2. séria
    0:0
    Helenius neproměňuje.
     
    1. séria
    0:0
    Malat neproměňuje.
     
    1. séria
    0:0
    Järventie neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.

    Jiří Cícha

    Góly a asistencie: 10. Malý (Jiruš), 50. Urban (Slavíček) – 8. Helenius (Simontaival), 43. Mäenpää, rozh. náj. Simontaival

    Samostatné nájazdy:

    1. séria:
    0:0   Järventie (FIN)
    0:0   Malát (CZE)
    2. séria:
    0:0   Helenius (FIN)
    1:0   Krutil (CZE)
    3. séria:
    1:0   Simontaival (FIN)
    1:0   Chlubna (CZE)
    4. séria:
    1:1   Liukas (FIN)
    1:1   Klimo (CZE)
    5. séria:
    1:1   Mäenpää (FIN)
    1:1   Urban (CZE)
    6. séria:
    1:1   Slavíček (CZE)
    1:2   Simontaival (FIN)


    Česko: Bednář (Cichoň) – Bláha (A), Kremláček, Krutil, Hampl, Hrádek, Kovář, Binias, Talafa – Chlubna (C), Konečný, Malát (A) – Rouha, Vrhel, Slavíček – Klimo, Urban, Slanina – Jiruš, Handl, Malý
    Fínsko: Jatkola (Blomqvist) – Määttä, Viro, Jurmo, Nyman, Aho, Paaso, Hölsömäki, Rajaniemi – Simontaival, Mäenpää, Luoto – Liukas, Helenius, Järventie – Korkalainen, Uusikartano, Kaski – Myllyaho, Kantola, Isiguzo

    Rozhodca: Springare, Österberg – Sörholm, Strömberg