Arménsko – Grécko 0:1 (kon.) | Fínsko – Lichtenštajnsko 3:0 (kon.) | Nórsko – Faerské ostrovy 4:0 (kon.)
Dánsko – Gibraltar 6:0 (kon.) | Švajčiarsko – Gruzínsko 1:0 (kon.) | Rumunsko – Švédsko 0:2 (kon.)
Španielsko – Malta 7:0 (kon.) | Bosna – Taliansko 0:3 (kon.)
Arménsko
0:1 (0:1)
Grécko
cz Piatok 15.11.2019, 18:00 • Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Jerevan) • Kvalifikácia ME • Skupina J

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, zase někdy příště u dalšího onlajnu. Hezký zbytek pátečního večera. (20:08:13)

Arménie prohrou v tomto zápase a výhrou Finska definitivně ztratila šanci na postup.

6. Lichtenštejnsko – 2 body

A máme tu konec zápasu. V tomto duelu jsme se dočkali pouze jedné branky z prvního poločasu. Ve druhém poločase se domácí zvedli. Velmi často kombinovali na polovině hostí a dostávali se, narozdíl od prvního poločasu, do útoku. Arménie však nedokázala ani jednu ze dvou střel na bránu přetavit v gól. Řecko zaslouženě vyhrálo.

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:9. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:10.

90+5

90+4
    Domácí kombinují na své polovině a už se nijak nesnaží atakovat branku hostí.

90+4
    Hosté si vytvořili další šance. Ale ani nyní nedokázali vystřelit.

90+3
    Arménii se podařilo snížit náskok Řecka v držení míče. Nyní je to 60% : 40%.

90+2
    Calisir vhazuje aut na polovině soupeře. Řecko si vzápětí míč vybojovalo a vydalo se do útoku.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Hosté se opět dostali do střelecké pozice. Než se ale Limnios stačil napřáhnout, byl u něj Calisir, který jeho pokus zblokoval.

89
    Řecko se dostalo do útoku, brejk Koulourise však zneškodnil jeden z obránců domácích.