West Ham – Liverpool 2:2 (kon.) | Fulham – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Manchester United – Burnley 1:1 (kon.)
Newcastle – Sheffield Utd. 5:1 (kon.) | Wolverhampton – Luton 2:1 (kon.) | Everton – Brentford 1:0 (kon.)
Aston Villa – Chelsea 2:2 (kon.)
Fulham FC
1:1 (0:0)
Crystal Palace FC
cz Sobota 27.04.2024, 16:00 • Craven Cottage, Londýn • Anglická Premier League • 35. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:10. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:15. (18:05:22)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou.

Zápas 35. kola anglické Premier League mezi Fulhamem a Crystal Palace končí za remízového výsledku 1:1.
    Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří si tak vypracovali dvě šance, ale Olise s Richardsem neuspěli. Ke konci prvního poločasu poté párkrát zahrozil i Fulham, ale zakončení Munize ani hlavička Diopa změnu skóre nepřinesla.
    Do druhé půle vstoupili lépe svěřenci kouče Marca Silvy, kteří se také dostali do vedení, a to v 52. minutě, když po centru Castagneho zblízka doklepl míč do odkryté branky Rodrigo Muniz – 1:0. Asi o deset minut později mohl zvýšit Bobby Decordova-Reid, ale po brilantním pasu Pereiry zamířil jen do boční sítě. Od 70. minuty pak byli lepší Orli, Édouardovo zakončení však ještě gólem neskončilo. Na vyrovnání tak čekali diváci na Craven Cottage do 87. minuty, kdy z dálky napřáhl střídající Jeffrey Schlupp a svou dělovkou nedal šanci brankáři Lenovi – 1:1. V závěru měly ještě oba celky šance na rozhodnutí duelu, ale další gól už nepadl a Fulham se tak rozešel s Crystal Palace remízou 1:1.

90+7

90+7
    Antonee Robinson si zpracoval dalekonosný nákop od obrany Crystal Palace, zápas pomalu směřuje k remíze.

90+7
    Naouirou Ahamada neprošel středem hřiště, zaútočit může zase domácí celek.

90+6
    Přihrávce Oliseho na Schluppa dobře zabránil stoper Bassey, nakonec je stejně pískán ofsajd.

90+5
    Domácí Harry Wilson si teď obešel několik hráčů, ale poté míč až k brance Palace nedostal.

90+4
    Domácí stoper Bassey sice při rozehrávce trefil napadajícího Édouarda, naštěstí pro Fulham se ale balon odrazil nad branku.

90+4
    Po odvráceném centru ze standardky se snažil o centr ještě Hughes, ale neuspěl.

90+3
    Na začátku třetí nastavené minuty hraje s balonem domácí celek, avšak ne na dlouho, neboť si nedovoleně pomáhá Armando Broja.

90+2
    Po ubráněném rohovém kopu se k míči dostal znovu Wilian, ale jeho přihrávku zblokoval vracející se Schlupp.

90+2
    Willianův centr byl zblokován, domácí mají další rohový kop.

90+1
    Hned zkraje nastaveného času vidí žlutý kartonek hostující kapitán Joachim Andersen, Fulham má k dispozici standardku o postranní lajny.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje sedm minut.

90
    Willian rozehrál velmi nepřesně a málem postupoval sám na branku Olise, ale svým prvním dotykem si míč nezpracoval dobře.

89
    A hosté stále nemají dost, dnes očividně chtějí odjet se třemi body za výhru.

88
    Svého spoluhráče Schluppa se teď snažil napodobit Michael Olise, ale branku přestřelil.
    87. Jeff SCHLUPP - 1:1