Las Palmas – Girona 0:2 (kon.) | Almería – Getafe 1:3 (kon.) | Alavés – Vigo 3:0 (kon.)
Atlético Madrid – Bilbao 3:1 (kon.)
Deportivo Alavés
3:0 (0:0)
Celta Vigo
cz Sobota 27.04.2024, 18:30 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španielska LaLiga • 33. kolo

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu. (20:30:11)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:9.

Je dobojováno! Zápas třiatřicátého kola ovládlo Alavés poměrem 3:0. O osudu utkání rozhodl začátek druhého poločasu, ve kterém se prosadil Giuliano Simeona a Jon Guridi. Definitivní pojistku na tříbodové vítězství přidal v 86.minutě Carlos Benavídez.

90+6

90+5
    Álvaréz nedosáhl na dlouhý nákop a míč bude tedy opět patřit domácím.

90+4
    Panichelli je zastaven nedovoleným zákrokem a míč bude tedy přisouzen domácím.

90+3
    Očekáváné góly (xG): 2.26 – 0.14.

90+2
    Hosté se pokouší aspoň snížit gólový deficit, proti je však domácí obrana.

90+1
    Rohový kop domácích končí pouze na hlavičce hráče Celty.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

89
    Domácí fanoušci slaví a zápas se pomalu dohrává.

88
    Střídání v týmu Deportivo Alavés:
    ze hřiště odchází Jon Guridi, přichází Joaquin Panichelli,
    ze hřiště odchází Giuliano Simeone, přichází Luis Rioja.
    86. Carlos BENAVÍDEZ - 3:0

86
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku! CARLOS BENAVÍDEZ umisťuje Solův přímý kop svojí hlavičkou za záda Guaita. Asistence: Alex Sola.