Augsburg – Brémy 0:3 (kon.) | Bayern – Frankfurt 2:1 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 1:2 (kon.)
Lipsko – Dortmund 4:1 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 2:2 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:2 (0:0)
VfB Stuttgart
cz Sobota 27.04.2024, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 31. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:19. (20:38:56)

Je konec! Další šílený závěr utkání, který rozhodl o tom, že i přestože domácí půl hodiny před koncem prohrávali o dvě branky, tak dokázali vyrovnat a prodloužit svoji sérii neporazitelnosti o další zápas, v pořadí již 46. Jistý mistr letošnáho ročníku Bundesligy prohrával po gólech Führicha a Undava již 0:2, ovšem díky gólům ze 61. minuty z nohy Grimalda a ze sedmé minuty nastavení dokázali domácí srovnat gólem Andricha! Poprvé v sezóně domácí Leverkusen čelil dvoubrankovému vedení soupeře a stejně opět neprohrává. Neuvěřitelná šňůra tak zůstává nepřerušena a Leverkusen stále může získat zlatou trofej za vítězství nebo remízu ve všech zápasech této sezóny Bundesligy. S pohledem na statistiky se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalšího zápasu německé Bundesligy či jiné top evropské ligy. Do té doby na počtenou!

90+7
    90+7. Robert ANDRICH - 2:2

90+7
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Obrovská senzace v BayAreně! Po centru Wirtze se míč odrazil od Hincapiého k ROBERTU ANDRICHOVI, který dokázal po zemi dostat míč do branky, i když se k teči dostali ještě domácí a série neporazitelnosti Leverkusenu se prodlužuje na 46 utkání!

90+6
    Faul na Adliho, po kterém mají domácí ještě k dispozici přímý kop. Poslední příležitost utkání.

90+4
    Tento centr byl odvrácen k Tellovi a po druhém centru do vápna se píská faul na brankáře Nübela a je zřejmě rozhodnuto!

90+3
    Stanišićův centr byl také zblokován a penalta se po pádu Palaciose nepíská. Leverkusen má nyní k dispozici rohový kop.

90+3
    Tellův centr je zblokován a míč míří na polovinu Leverkusenu.

90+2
    Poslední střídání na straně Stuttgartu. Ze hřiště odchází Leweling, místo kterého nastupuje Stenzel.

90+1
    Boniface poslal míč do vápna, ovšem šel k Nübelovi, který si míč stahuje a posílá jej daleko od své branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Faul Hincapiého. Rozehrávají hosté.

90
    Centr Hincapiého si stahuje Nübel a Leverkusenu se krátí čas na srovnání.

89
    Dvojité střídání Leverkusenu. Na poslední minutky naskakují Stanišić a Tella místo Frimponga s Grimaldem.

88
    Palacios vybojoval míč, ale neměl komu nahrát a míč snadno ztratil.

87
    Vynikající zákrok Hrádeckého, který střelu Guirassyho z bezprostřední blízkosti dokázal skvěle zablokovat pravou rukou a Stuttgart bude zahrávat jenom rohový kop.

87
    Grimaldův centr si stáhl Nübel a zakládá protiútok.

86
    Po sraženém centru je zde další rohový kop.

Josef Ján Horký

Góly: 61. Adli (Grimaldo), 90+7. Andrich (Hincapié) – 47. Führich, 57. Undav (Millot)

Karty:   31. Palacios (LEV), 42. Kossounou (LEV), 59. Andrich (LEV), 70. Alonso (LEV), 83. Hincapié (LEV) – 42. Undav (STU), 69. Millot (STU), 70. Hoeness (STU), 77. Mittelstädt (STU)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:7. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:19.
    Bayer Leverkusen: Hrádecký (C) – Kossounou, Tah (46. Hincapié), Tapsoba – Frimpong (89. Stanišić), Palacios, Andrich, Grimaldo (89. Tella) – J. Hofmann (74. Wirtz), Schick (74. Boniface), Adli.
    Náhradníci: Kovář – Arthur, Mbamba, Puerta.

Tréner: Xabi Alonso

VfB Stuttgart: Nübel – Stergiou (81. Rouault), Anton (C), Itó – Leweling (90+2. Stenzel), Karazor, Millot (74. Dahúd), Mittelstädt – Undav (74. Jeong Woo-yeong), Führich (81. Katompa) – Guirassy.
    Náhradníci: Bredlow – Haraguči, Raimund.

Tréner: Sebastian Hoeness