Košice – Zlaté Moravce 0:2 (kon.) | Skalica – Trenčín 0:4 (kon.)
MFK Skalica
0:4 (0:3)
AS Trenčín
Sobota 27.04.2024, 18:00 • MFK Skalica • Niké liga - skupina o udržanie sa • 7. kolo

Držanie lopty: 37 % : 63 %.
    Strely na bránu: 1:6.
    Strely mimo: 5:6.
    Rohy: 3:4.
    Ofsajdy: 3:1.
    Fauly: 10:9. (19:53:08)

Trenčania pridali v druhom polčase ešte jeden gól a víťazia v Skalici zaslúžene a jednoznačne 4:0. O posledný presný zásah sa postaral Emeka. Dnes sa strelecky presadili ešte Kozlovský, Gong a Skovajsa. Hostia odskočili v tabuľke domácim na rozdiel šiestich bodov. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok soboty.

90+2

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje jednu minútu.

89
    Dobré hlavičkové zakončenie Ranka a ešte lepší zákrok Vozinhu, ktorý loptu vytesnil nad brvno!

88
    V postavení mimo hry skončil Vlasko.

87
    Gažiho prihrávka putovala ku Baumgartnerovi, ale ten kopol loptu privysoko.

86
    Kmeť centroval loptu do hry, skóre ostáva nezmenené.

85
    Uchegbu si zasekol protihráča a napálil loptu do brániaceho hráča, ale získal roh.

84
    Domáci si pripisujú ďalší nedovolený zákrok.

82
    Prebiehajú záverečné minúty zápasu, v ktorom je o víťazovi rozhodnuté na 99%.

80
    Priameho kopu sa ujal Podhorin a jeho strele chýbalo niekoľko centimetrov, aby trafila bránu.

79
    Odpískaný priamy kop pre Skalicu.

77
    Vlaskov prienik, po ktorom bola lopta mierne zblokovaná a poputovala k Vozinhovi.

76
    Domáci zacúvali dozadu.

74
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Hilary Gong, prichádza Njegoš Kupusović,
    z ihriska odchádza Jude Sunday, prichádza Emmanuel Uchegbu.

72
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Adam Morong, prichádza Denis Baumgartner.

72
    Ofsajd na strane Skalice.
    Zostav si svoj hokejový DREAM TEAM na European Fantasy League. Získaj bonus a zahraj si slovenskú ligu či Premier League!

Klaudia Kadlecová

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Skalica. Viac informácií tu.

Góly: 18. Kozlovský (Djerlek), 23. Gong (Sunday), 45+2. Skovajsa (Djerlek), 54. Emeka (Kozlovský)

Karty:   38. Černek (SKA), 48. Smékal (SKA), 52. Morong (SKA) – 29. Ibrahim (TRE)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:9.
    MFK Skalica: Junas – Krčík, Hradecky, Podhorin, Černek – M. Nagy (C) (46. Gaži), Mášik – Morong (72. Baumgartner), Alves (58. Sobczyk), Matejov (46. Ranko) – Smékal (58. Vlasko).
    Náhradníci: Luksch – Haša, Yao.

Tréner: Pavol Majerník

AS Trenčín: Vozinha – Kmeť, Bondarenko, Skovajsa, Kozlovský – Bariš (C) – Sunday (74. Uchegbu), Djerlek (66. Gajdoš), Ibrahim (46. Hájovský), Gong (74. Kupusović) – Emeka (61. Donkor).
    Náhradníci: Kukučka – Šebeň, Demitra, Akila.