Nitra – Slovan Bratislava 2:3 (kon.)
FC Nitra
2:3 (1:2)
ŠK Slovan Bratislava
Utorok 20.10.2015, 17:30 • Futbalový štadión FC Nitra. • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Vo výbornom zápase odohrala Nitra so Slovanom vyrovnanú partiu. Domáci sa dostali v prvom polčase do vedenia zásluhou Pauknera, ale Slovan do prestávky po góloch Priskina a Zreľáka otočil skóre. Druhý polčas patril Nitre, ktorá krátko po zmene strán vyrovnala skóre na 2:2. Domáci boli aj v ďalšom priebehu nebezpečnejším tímom, avšak Slovan vyťažil z minima maximum a vďaka strelecky disponovanému Zreľákovi rozhodol o svojom postupe v Slovnaft cupe po ďalšieho kola. Nitra sa snažila v závere ešte o vyrovnanie, ale domácim už chýbali sily. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia. (19:27:23)

90+1

90+1
    Milinković sa dostal k strele v pokutovom území súpera. P. Hipp vyráža loptu.

90
    Rozhodca pridá k riadnemu hraciemu času celú jednu minútu.

89
    Pauknerov center končí za bránou Slovana.

89
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Charizopulos, prichádza Urblík.

88
    Saláta zdržuje a vidí žltú kartu.

87
    Vittek prízemným centrom hľadal v malom vápne spoluhráčov. Kostelný sklzom odvrátil loptu na rohový kop.

86
    Milinković sa cez Kostelného nepresadil. Pri lopte domáci.

85
    Ivančík šprintoval za loptou, ale Greif výborne čítal hru.

84
    Nitra príkladne bojuje. Vrhá všetko do útoku. Slovan sa bráni úspešne.

83
    Reprezentačný útočník Róbert Vittek dostáva priestor. Z ihriska odišiel dvojgólový Zreľák.

82
    Kubíka zakrižoval Kostelný. Hosťujúci hráč vybojoval rohový kop.

81
    Nitra už hrá vabank. Slovanu sa otvára v útoku viac priestoru.

80
    Kubík na dvakrát neprihral cez Kolmokova. Svojou aktivitou aspoň pobavil divákov.

79
    Rozhodca je teraz ústredná postava zápasu. Domácim divákom sa jeho verdikty nepozdávajú.

78
    Nitra posilňuje útok. Rakovana nahradil Benčík.

77
    Milinkovićov center z ľavej strany nenašiel svojho adresáta. Hosťujúcim hráčom chýbalo k zakončeniu pár krokov.

76
    Po prihrávke Ivančíka sa ocitol v obrovskej šanci Morong. Ani tentoraz nedokázal prestreliť výborného Greifa.

75
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Gonzalez, prichádza Sevićević.