Podbrezová – Myjava 0:0 (kon.) | Trenčín – Senica 3:0 (kon.) | Žilina – Ružomberok 3:2 (kon.)
MŠK Žilina
3:2 (2:1)
MFK Ružomberok
Sobota 23.07.2016, 19:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 2. kolo

Skončilo sa stretnutie druhého kola futbalovej Fortuna ligy, v ktorom futbalisti MŠK Žilina porazili hráčov MFK Ružomberok 3:2 (2:1). Za domácich skórovali v 12. a 38. minúte Yusuf Otubanjo a v 71. minúte Filip Hlohovský. Za hostí sa presadil v 34. minúte Martin Chrien a v 82. minúte Jakub Mareš. To je odo mňa zo Žiliny na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Dočítania priatelia. (20:50:57)

90+1

90+1
    V závere ešte pekná akcia hostí, Volešák centrovanú loptu z pravej strany vyboxoval ďaleko do poľa.

90+1
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Michal Škvarka, prichádza Miroslav Káčer.

90+1
    Do hry príde v drese Žiliny Miroslav Káčer.

90
    Nadstavovať sa bude minimálne jedna minúta.

90
    Pozor, rýchly protiútok Žiliny, Macík vybehol ďaleko z bránky, Otubanjo si ho obhodil, no následne sa už lopty zmocnil vracajúci sa obranca hostí!

89
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

88
    Do zakončenia sa po rohovom kope dostal Otubanjo, v páde však na dvakrát nedokázal usmerniť loptu do siete Ružomberka.

87
    Nikolas Špalek teraz vyviezol loptu až do šestnástky hostí a napokon je z toho ďalší rohový kop pre domáci tím.

86
    Adrián Guľa už stojí na hranici svojho priestoru a nabáda svojich hráčov k väčšiemu pokoju v rozohrávke. Hostia totiž zatlačili domácich do obrany.

85
    Tak teraz to na štadióne Žiliny len tak zahučalo, pretože Michal Škvarka sa oprel z hranice šestnástky do lopty a opečiatkoval brvno Macíkovej bránky!

84
    Hostia sa snažili kombinačne dostať pred Miloša Volešáka, no napokon všetko vyriešil práve žilinský brankár.

83
    Žilinčania mali opäť v podstate jasný zápas, do konca pár minút, nuž a znovu sa z toho črtá dráma.

82
    Ružomberok dal gól!
    Nuž ale hostia sa znovu doťahujú na rozdiel jediného gólu, pretože strelecký účet v slovenskej lige si otvára český legionár JAKUB MAREŠ.

81
    Rýchla akcia domáceho tímu, na jej konci bol skvelý Otubanjo, ktorý sa do lopty oprel v plnom behu. Jeho delovku však zblokoval jeden z obetavých obrancov hostí.

80
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Filip Hlohovský, prichádza Kristián Vallo.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Žilina vedie nad Ružomberkom stále 3:1.

79
    Žltú kartu dostáva Filip Hlohovský (MŠK Žilina).

Dávid Švec

Góly: 12. Otubanjo, 38. Otubanjo, 71. Hlohovský (Mabouka) – 34. Chrien (Nagy), 82. Mareš

Karty:   79. Hlohovský (ZIL)

MŠK Žilina: Volešák – Letić, Vavro, Králik, Mabouka – Hlohovský (80. Vallo), Pečovský (C), Škvarka (90+1. Káčer), Diaz – Špalek, Otubanjo.
    Náhradníci: Leško – Jaramillo, Mazáň, Hučko, Káčer, Vallo, Haskič.

MFK Ružomberok: Macík – Kružliak, Maslo, Gál-Andrezly, Maslo – Nagy, Kupec, Chrien (57. Daniel), Ďubek (C) (70. Faško) – Mareš, Lačný (75. Sapara).
    Náhradníci: Hajdúch – Faško, A. Lovás, Menich, Daniel, Gerec, Sapara.

Rozhodca: Vlk – Balko, Kováč