Myjava – Žilina 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 2:1 (kon.)
2:1 (0:0)
MFK Ružomberok
Nedeľa 20.11.2016, 17:30 • Pasienky • Niké liga • 16. kolo

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (19:36:33)

V zápase mali navrch domáci futbalisti. Ako prví sa ale v dramatickom závere ujali vedenia hostia, keď v 77. minúte skóroval Miloš Lačný. Následne však Seydouba Soumah dvomi pokutovými kopmi v priebehu šiestich minút otočil stav stretnutia a Slovan Bratislava zvíťazil 2:1.

90+2

90+1
    Žltú kartu dostáva Peter Maslo (MFK Ružomberok).

90+1
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

90
    Faško poslal loptu k bližšej žrdi, odkiaľ ju odvracia Mucha. Znova sa jej zmocňuje Faško, centruje do šestnástky, no hostia hlavičkujú nad.

89
    Na druhej strane získava Ružomberok rohový kop.

88
    Domáci hľadali dlhou loptou Čavrića, k lopte mal bližšie Macík.

86
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Mitchell Schet, prichádza Granwald Scott.

85
    Slovan dal gól!
    SEYDOUBA SOUMAH aj tentokrát premieňa pokutový kop a posiela svoj tím do vedenia 2:1!

84
    Žltú kartu dostáva Dominik Kružliak (MFK Ružomberok). Nasleduje ďalší pokutový kop Slovana Bratislava!

80
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Marek Rigo, prichádza Lesly de Sa.

79
    Pokutový kop premieňa SEYDOUBA SOUMAH a je to 1:1!

78
    Krátko po ružomberskom góle však prichádza pokutový kop Slovana Bratislava!

77
    Ružomberok dal gól!
    Po rýchlom protiútoku nahráva Erik Daniel na Michala Faška a ten posiela presný center na hlavu MILOŠA LAČNÉHO, ktorý pohodlne skóruje do odkrytej brány!

75
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Tamás Priskin, prichádza Filip Oršula.

73
    Savičevič našiel na hranici šestnástky Čavrića, ktorému oranžový obranný val nedovoľuje zakončiť.

72
    Domáci mali snahu niečo vymyslieť aj po rohu. Domáci sa napokon ubránili. Krátko po tom žltú kartu dostáva František Kubík (ŠK Slovan Bratislava).