Slovan Bratislava – B. Bystrica 2:2 (kon.) | Michalovce – Dunajská Streda 0:2 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
AS Trenčín
1:1 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 18.02.2023, 15:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 20. kolo

S konštatovaním, že v zápase 20. kola futbalovej Fortuna ligy remizoval AS Trenčín na domácom trávniku s FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania, priatelia. (16:52:51)

90+3

90+2
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
    z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza Tomáš Vestenický.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Micheľ nadstavovať minimálne 3 minúty.

89
    Oba tímy sa ešte tlačia do útoku a chcú s výsledkom dôležitého zápasu niečo urobiť.

87
    Obrovská šanca hostí, center Ďubeka tečoval šikovne Timotej Múdry, no Vozinha skvelým zákrokom podržal svoj tím!

86
    Hostia sa snažia o útok, získali rohový kop, ktorý rozohrá skúsený Tomáš Ďubek.

85
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Lazar Stojsavljevič).

85
    Rýchly útok Trenčína, po obrannom zákroku Almeidu bude nasledovať rohový kop AS.

84
    Almeida sa snažil dostať ku bránke Trenčína, cez Stojsavljevića sa však nepredral.

83
    Dominik Hollý dokázal prestreliť gólmana ViOnu Zlaté Moravce, gól však neplatí pre postavenie mimo hru v podaní Hollého!

82
    Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Denis Duga).

81
    z ihriska odchádza Anton Sloboda, prichádza Timotej Múdry.

80
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času.

78
    Samuel Kozlovský padol po súboji s Pintérom v šestnástke ViOnu, Micheľ však pokutový kop neodpískal. Pintér následne protihráčovi doprial niekoľko štipľavých slov.

77
    Do konca riadneho hracieho času ostáva teda 13 minút, v Trenčíne máme remízu 1:1.

76
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Artur Gajdoš, prichádza Dabney dos Santos.

75
    Domáci v útoku, po šikovnej strele Soaresa ukázal výborný zákrok Patrik Lukáč a podržal svoj tím!

74
    z ihriska odchádza Rahim Ibrahim, prichádza Njegoš Kupusović.

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 38. Bagin (D. Hollý) – 73. Pinte

Karty:   14. Ibrahim (TRE), 68. Kmeť (TRE), 85. Stojsavljevič (TRE) – 82. Duga (ZMO)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 11:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:20.
    AS Trenčín: Vozinha – Yem, Bagin, Stojsavljevič, Kozlovský – Bainović (C), Gajdoš (76. dos Santos), D. Hollý – Kmeť (74. Okunola), Ibrahim (74. Kupusović), Soares.
    Náhradníci: Sláviček – Mičuda, Kerkez, Murko, Oladoye, Šebeň.

Tréner: Marián Zimen

FC ViOn Zlaté Moravce: P. Lukáč – Toml, Pintér, Šuvalija, Čonka – Duga (90+2. Vestenický), Sloboda (C) (81. Múdry), Brenkus (46. Almeida), Demitra (46. Ďubek), Mondek (46. Pinte) – Ikugar.
    Náhradníci: Chropovský, Richter – Čerepkai, Havryliuk.

Tréner: Ivan Galád

Rozhodca: Micheľ – Jekkeľ, Jánošík