0:1 (0:0)
FC Spartak Trnava
Piatok 02.11.2012, 18:30 • Pasienky, Bratislava • Niké liga

Otázka od novinárov neprišli žiadna, tlačová konferencia sa skončila. Ja vám ďakujem za pozornosť počas celého prenosu a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. (20:55:16)

Samuel Slovák: Na úvod by som chcel pogratulovať nášmu súperovi, ktorý nám vrátil prehru z Trnavy. Prvých 20-30 minút boli aktívnejší a v niektorých chvíľach aj nebezpečnejší. Z našich pološancí nebolo súdené dať gól, my sme tento zápas prehrali hlavne v osobných súbojoch. Potvrdilo sa, že derby nemá favorita. Trnava hrala naozaj dobre.

Pavel Hoftych: „Chceli sme hrať od začiatku aktívne a prekvapiť súpera. Myslím si, že sa nám to podarilo, mali sme tam náznaky akcií. Musím pochváliť mladého Rusova, ktorý chytal naozaj výborne. Po zmene strán sme sa dostali do rýchleho vedenia a hráčov nenarušila ani tá „smogová“ prestávka.

Druhý polčas bol prerušený takmer na 20 minút kvôli fanúšikom Belasej Šlachty (Slovanu), ktorí vypustili vo svojom sektore dymovnice a to zasiahlo celé ihrisko. Dym veľmi neochotne odchádzal z Pasienkov a dlho sa vznášal nad hracou plochou. Všetky dôležité akcie si môžete pozrieť v prenose pod záložkou "dôležité".

O malú chvíľu vám prinesieme vyjadrenia trénerov z tlačovej konferencie, zostaňte s nami.

90+5
    Lukšíkov center vypadol Rusovovi z rúk, k centru sa dostal ešte Juraj Halenár, Gorosito z blízka netrafil hlavou bránu.

90+4
    Center do šestnástky vyrazený, následne ešte jeden center a lopta skončila za čiarou. Rusov bude odkopávať.

90+3
    Priamy kop pre domácich, zahrávať bude Marko Milinkovič.

90+3
    Žltou kartou potrestaný kapitán domácich Igor Žofčák.

90+3
    Nikým nenapádaný Juraj Halenár chcel založiť protiútok, no odkopol loptu len za postrannú čiaru.

90+2
    Slovanisti predčasne zahrali out, nakoľko sa Erik Sabo vôbec neponáhľal striedať. Zbytočné..

90+1
    Posledné striedanie. Z ihriska odchádza Erik Sabo, nahradí ho Patrik Gross.

90
    Údaj o nadstavenom čase až teraz. Hrať sa bude ešte 5 minút.

90
    V obrovskej šanci sa ocitol Juraj Halenár. No prihrávku do stredu šestnástky nedokázal zúžitkovať a nastrelil len brankára Spartaku.

90
    Dlhý pas Slovanistov, lopta končí až v obrane hostí.

90
    Michal Gašparík vybojoval pre Trnavu rohový kop.

90
    Na trávniku zase leží hráč Trnavy. Zranený nie je. Pár sekúnd navyše pre hostí.

90
    Mikovič to z prvej vyskúšal z uhlu aj z veľkej vzdialenosti, no Matúš Putnocký musel tvrdú strelu iba vytlačiť pred seba.