Myjava – Zlaté Moravce 0:0 (odl.) | Prešov – Senica 0:1 (kon.) | Košice – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Nitra – Ružomberok 3:0 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 0:0 (kon.) | Žilina – Trnava 1:1 (kon.)
MFK Košice
1:1 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava
Utorok 02.04.2013, 16:00Niké liga

Po 90 minútach sa teda body delia. v druhom polčase o tom rozhodol Peltier, ktorý vyrovnal skóre po presnom pokutovom kope Oumara Diabyho.

Z Košíc je to pre dnešok všetko. Lúči sa s Vami Veronika Pancuráková. (17:55:17)

90+3
    Ešte šanca pre jedného z mužov s menom Diaby. Pre ktorého však netuším... Jeho strelu zblokovala obrana.

90+2
    Nový muž na ihrisku poriadne zamiešal karty! Tesne pred šestnástkou si loptu vymenil s menovcom Oumarom, no následne jeho pokus skončil iba na obrancoch.

90+1
    Posledné striedanie zápasu. Matiča nahradil Coulibaly Diaby.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Poriadne zdramatizovať mohol deľbu bodov Matič, no v šestnástke mu loptu spred kopačky hostia vykopli v poslednej chvíli.

89
    Slovanisti síce majú loptu na kopačkách, no v samom závere ich už domáci odmietajú pustiť do zakončenia.

88
    Domácich fanúšikov vystrašil strelecký pokus Slovanistov spoza šestnástky, s ktorým ale Tofiloski nemal najmenšie problémy.

87
    Pori postrannej čiare sa do útoku skúšal predrať Bagayoko, o loptu však prišiel.

86
    Košičania hru vytlačili do stredu trávnika. S loptou na kopačkách tam útočnú akciu zakladá Slovan.

85
    Milinkovič po faule rozohrával, po tvrdej strele triafa iba múr domácich futbalistov.

85
    Domáci Viazanko si vyslúžil žltú kartu.

84
    Slovanisti sa opäť snažia zaútočiť. Zastavil ich ale faul v strede ihriska.

83
    Slovan sa ihneď hrnul do protiútoku, no ďaleko nedošiel. O loptu prišiel v strede ihriska.

82
    Po brankárovom zákroku nasledoval rokový kop. Bukatovu loptu nik z jeho spoluhráčov nedokázal spracovať.

81
    Na konci 81. minúty sa do zakončenia dostal najrýchlejší Oumar Diaby. Pred hosťujúcim obrancom mal minimálny náskok a pár centimetrov mu napokon nestačilo. Zoči-voči Putnockému nepochodil, triafa iba jeho ruky.