Tvrdošín – Nemšová 2:8 (kon.) | Slávia Nitra – Pruské 9:4 (kon.)
FBK Tvrdošín
2:8 (1:4, 1:3, 0:1)
NTS FK-ZŠ Nemšová
Piatok 29.03.2013, 10:00 • Mestská športová hala Tvrdošín • Play-off ženskej Extraligy

60:00
    Koniec zápasu. (11:50:57)

59:40
    Hráčky aj fanúšikovia hostí už oslavujú postup do finále.

59:00
    Začala posledná minúta zápasu a pre Tvrdošín posledná minúta v tomto ročníku.

58:00
    Zuzana Stredanská pekne prenikla z vlastnej polovice, vystrelila, no na brankárku Hôrkovú si neprišla.

57:08
    Zápas sa z oboch strán už len dohráva. Domáce dnes nedokázali nadviazať na včerajší bojovný výkon a svojho súpera absolútne nepotrápili.

56:09
    Strelu Zuzany Strapkovej s prehľadom ukryla vo svojom náručí Martina Pilšáková.

55:30
    Alžbeta Ďuríková pekne ohrozila domácu bránu. Strela švihom však tesne minula domácu svätyňu.

54:43
    Na druhej strane orazítkovala tyčku Michaela Ješšová. Jedna z mála pekných šancí domáceho tímu v tejto tretine.

54:30
    Štefulovej peknú strelu dokázala Pilšáková chytiť.

53:51
    Fanúšikovia hostí, ktorí dnes prišli v hojnom počte si užívajú záver stretnutia.

52:43
    Nemšová dala gól!
    Nemšovčanky opäť strieľajú presný zásah. Po skvelej prihrávke Jany Zderkovej sa dokázala peknou strelou presadiť KRISTÍNA HAJAKOVÁ. Asistencie : Jana Zderková.

51:47
    Na druhej strane sa mohla do streleckej listiny zapísať Betka Ďuríková. Jej strela len tesne minula domácu svätyňu.

51:30
    Ješšová sa mohla strelecky presadiť, no svoju veľkú šancu nedokázaa využiť.

50:56
    Domáce sa snažia útočiť, no ich snaha je veľmi chabá. Na skvelú obranu Nemšovej to nestačí.

49:41
    Veronika Izraelová ukazuje v tomto zápase nesmierny prehľad v hre, skvelú rozohrávku. Takáto individualita chýba aj domácemu tímu.

49:00
    Izraelová našla pekne na druhej strane Sádeckú, jej strelu dokázali domáce hráčky zblokovať.

48:40
    Hráčky hostí točia domáce vo útočnej tretiny, zakončiť sa im zatiaľ nepodarilo.

48:01
    Florbalistky Nemšovej si zahrajú presilovú hru. Na trestnú lavicu si išla sadnúť Barbora Spišiaková.

47:32
    Balážová našla peknou prihrávkou na strelu pripravenú Ješšovú, tá aj vystrelila, no nič z toho nebolo.

Juraj Balún, Michal Bakoš

Góly a asistencie: 12. Ješšová, 36. Ješšová – 2. Gáliková (Ďuríková), 9. Haljaková (Izraelová), 15. Strapková, 17. Haljaková (Ďuríková), 23. Strapková (asistencie), 24. Izraelová, 26. Izraelová, 53. Haljaková (Zderková)

FBK Tvrdošín: Pilšáková – Turčáková, Piknová, M. Stredanská, Z. Stredanská, Hutirová, Ješšová, Buková, Kráľová, Spišiaková, Medvecká, Balážová, Rakytová
    NTS FK-ZŠ Nemšová: Hôrková, Oškrdová – B. Ďuríková, Gáliková, Izraelová, Bobotová, Robšíková, Strapková, Sádecká, Tydlačáková, Haljaková, Rémová, V. Ďuríková, Zderková, Štefulová, Melišová