ATP Umag (Antuka)
0:0
pred zápasom
Veselého dnešní protivník Leonardo Mayer zvládl úvodní vystoupení v Umagu bez problémů. Úvodní set nad Španělem Pablem Andujarem získal za 24 minut a po necelé hodině a půl zvítězil po setech 6:1 a 7:5.
WTA Bukurešť (Antuka)
0:0
Kristýna Plíšková se momentálně nachází na 92. místě v žebříčku. České hráčce se v poslední době herně celkem daří. V Birminghamu se na trávě dostala přes kvalifikaci až do třetího kola, na cestě vyřadila i své dvojče Karolínu. Ve Wimbledonu jí bohužel vystavila stopku už v prvním kole po třísetové bitvě Slovinka Juvanová, v případě výhry by českou hráčku čekal pikantní souboj s pozdější finalistkou Serenou Williamsovou. V Bukurešti si Kristýna dokázala poradit s domácí Cadantuovou, kterou po dramatickém úvodním setu ve druhém deklasovala. Nutno ale podotknout, že soupeřku od poloviny druhé sady hodně trápilo rameno.
0:0
Zdeněk Kolář bude v utkání jasným favoritem. Turnajová devítka měla díky nasazení v prvním kole volný los, do druhého kola tak český tenista půjde odpočatý a plný sil. O dobré formě rodáka z Bystřice pod Pernštejnem ale nemůže být řeč. Z posledních sedmi utkání prohrál hned šest, do druhého kola se dostal pouze na Slovensku na podniku v Bratislavě. Příležitost zlomit tuto sérii má Kolář právě v Holandsku, kde se mu do cesty postaví neznámý a hlaně nezkušený soupeř a toho je třeba využít.