ATP Lyon (Antuka)
0:0
pred zápasom
Vzájemné zápasy
1:0 pro Berdycha. Český hráč porazil Chunga v Miami ve druhém kole před dvěma lety 6:3, 6:4. Hrálo se pochopitelně na venkovním tvrdém povrchu.
WTA Norimberk (Antuka)
0:1
4:6
5:5
skreč 2
Dlouhé maratonské utkání končí tedy hodně smolně. Nasazená čtyřka sice vyhrála první set po hodině hry, ale dlouhý trval ještě o třicet minut déle a ještě se ani nedohrál. Poté se ale Němce v průběhu jedné výměny u základní lajny otočilo koleno a Němku musely odnést z kurtu na nosítkách. Pravděpodobně tak nestihna ani nadcházející Roland Garros. Barbora Krejčíková se tak může těšit na zítřejší čtvrtfinále na okruhu WTA. Sice by tam raději postoupila sportovnější cestou, ale i tak si připíše důležité body do žebříčku a odrazí se k lepším příčkám než je aktuální střed třetí stovky.
2:0
6:3
6:3
Český tenista Marek Jaloviec se o překvapení nepostaral, s Kazachem Aleksandrem Nedovjesovem prohrál ve dvou setech a uhrál jen šest gemů. Přitom k dispozici měl hned sedm brejkbolů, zatímco jeho soupeř pouze pět. Kazach však tři využil, Jaloviec nedotáhl do konce ani jeden. V celém utkání vyrobil hned 9 dvojchyb a s touto bilancí se takovýto soupeř poráží hodně těžko. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.