Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přeji krásně strávenou neděli.
ATP Petrohrad (Krytý tvrdý povrch)
0:0
2:2
0-0
2:2  A kedže úder od Martina Kližana skončil v aute, tak si Dominic Thiem pripisuje prvú čistú hru v tomto zápase a vyrovnáva stav prvého setu na 2:2!
WTA Tokio (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
4:6
Ode mě je to pro tento okamžik vše, přeji krásný vstup do nedělního rána.
Laver Cup (Krytý tvrdý povrch)
2:1
7:65
5:7
10:6
Děkujeme za pozornost a přihlásíme se u čtyřhry Kyrgios/ Sock – Dimitrov / Goffin.
2:0
6:3
6:4
Svět – Evropa 5:7. V posledním hracím dnu budou v sázce tři body v každém duelu.

Kyrgios se Sockem potvrdili roli výrazných favoritů. Zejména Sock ukazoval často parádní cit pro míč a pozici jednoho z nejlepších deblistů současnosti. Bylo na něm poznat, že se čtyřhře věnuje nejvíce z akterů zápasů. Co se týče komunikace na dvorci, tak na ani jedné straně nebyl sebemenší problém (na rozdíl např. o souhře Djokoviče s Federerem). Světu se stal dnes osudným servis Davida Gofffina, který si své podání dvakrát prohrál. Zápas určitě měl svojí kvalitu a dokázal pobavit. Navíc tím, že se nepotkali žádní servismani, tak víceméně žádný game nebyl nikdy rozhodnutý.
0:0
pred zápasom
Pěkný den přeji všem příznivcům tenisu! Laver Cup vstupuje do závěrečného dne, ve kterém se bude hrát každý zápas o tři body! Tým Evropy vedl 7:1, Djokovič pak nestačil na Andersona a Sock s Kyrgiosem přehráli dvojici Goffin/Dimitrov. Světový celek tak snížil na 5:7 a do vedení se může dostat už v tomto deblovém utkání.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
0:0
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu dosud střetli pouze dvakrát a v obou případech se z výhry radoval Nick Kyrgios. Djoković proti němu dosud neuhrál ani set. Po prohře v Acapulcu prohrál i na betonu v Indian Wells.