ATP Moskva (Krytý tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:74
Lukáš Rosol sehrál s Adrianem Mannarinem vyrovnanou bitvu, ale po dvou prohraných setech se s turnajem ATP v Moskvě loučí v osmifinále.

Oba hráči začali zápas perfektním servisem. Až do stavu 3:4 z pohledu českého hráče nebyl k vidění ani jeden brejbol, dokonce ani jediná shoda. Právě za stavu 3:4 však Lukáš Rosol ztratil své podání, následně už Adrian Mannarino zkušeně dotáhl první sadu do vítězného konce. Také ve druhém setu se příliš nehrálo. Za stavu 5:4 měl Rosol setbol, ale ten neproměnil, následně přišel o své podání a mohlo být po zápase. Ztracený servis si rychle uzmul zpět a musel tak rozhodnout až tiebreak. V něm rozhodl jeden získaný minibrejk navíc pro francouzského hráče.

Adrian Mannarino se utká ve čtvrtfinálovém zápase s Dudi Selou z Izraele.
WTA Moskva (Krytý tvrdý povrch)
0:2
2:6
3:6
Kateřina Siniaková si čtvrtfinále na moskevském VTB Kremlin Cupu nezahraje. Česká tenistka přišla hned v úvodu utkání s Darjou Kasatkinovou o podání, které následně ztratila ještě jednou a první set tak prohrála hladce 2:6. Ve druhém setu ztratila rodačka z Hradce Králové svůj servis hned třikrát a to s jediným proměněným brejkbolem znamenalo její konečnou porážku 2:6, 3:6.