cz Štvrtok 21.05.2020, 18:00 • CSC Neman, Grodno • Bieloruská Vysšaja Liga

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:52:51)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 11:4. Rohy: 5:5.

Je konec! FK Neman Hrodna předvedl fantastický obrat a zvítězil tak nad FC Torpedo Žodino 3:1. Už v 10. minutě jsme se dočkali úvodní branky, kterou vstřelil hostující hráč Jusov. Posléze ovšem byl domácí tým jasně lepším celkem a nakonec se mu podařilo srovnat, když se ve 43. minutě trefil Rassadkin. Také ve druhé půli byl domácí celek lepší a to potvrdil v 69. minutě gólem z penalty Žukovskij. Nakonec vše ztvrdil v 89. minutě Marušič a Neman se dostal ze sestupového pásma.

90+4

90+3
    Následný rohový kop ale nepřinesl nic nebezpečného a následovat tak bude odkop od domácí svatyně.

90+2
    Hosté to zkusili po levé straně a následně přišel centr z pravého křídla, který odvrátil obránce do zámezí.

90+1
    Torpedo se sice snaží něco vymyslet, ale dát dva góly je skoro nereálné.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
    89. Zoran MARUŠIČ - 3:1

89
    Neman Hrodna právě vstřelila branku!
    Hotové, vyřízené! Domácí celek jde do vedení 3:1 a tři body tak zůstanou doma! Domácí hráč poslal skvělý přízemní centr z levé strany do vápna, kde se ze souboje dvou hráčů dostal balón až na volného ZORANA MARUŠIČE a ten neměl problém zakončit do zcela odkryté brány. Asistence: Raman Vegerja.

89
    Ovšem následně přišla ztráta míče a také brejk Nemanu, který byl zakončen sraženou střelou.

88
    Torpedo získalo autové vhazování na pravé straně a snaží se tak procpat do zakončení.

87
    A znovu je domácí hráč na lopatkách a hra je tak na malou chvíli pozastavená.

86
    Střídání v týmu FK Neman Hrodna: ze hřiště odchází Kadimjan, přichází Leško.

85
    Nyní je hra přerušená, protože domácí hráč zůstal po souboji se soupeřem ležet na hrací ploše.

84
    Útok po levém křídle domácího celku nepřinesl nic velkého, ale ani následný brejk Torpeda nedopadl podle představ.

83
    Střídání v týmu FC Torpedo Žodino: ze hřiště odchází Gorbačik, přichází Leonovič.

82
    Málem to bylo už 3:1, ale rána Cebelina skončila pouze vedle brány soupeře.

81
    Sudí nyní vytahuje žluté karty jako na běžícím páse a dalším potrestaným je Vegerja, ale také Lipe Veloso

Michal Raška

Góly: 43. Rassadkin (Kadimjan), 69. Žukovskij (pen.), 89. Marušič (Vegerja) – 10. Jusov (Justinov)

Karty:   53. Jakimov (NMN), 76. Vasiljev (NMN), 80. Kadimjan (NMN), 81. Vegerja (NMN) – 81. Lipe Veloso (TBZ)

Neman Grodno: Dudar – Kadimjan (86. Leško), Legčilin, Marušič, Rassadkin (59. Jablonskij), Šlabaševič, Stojkovič, Cabelin, Vasiljev, Jakimov, Žukovskij (C) (72. Vegerja)
    Náhradníci: Kurganski – Ivanov, Chvalko, Leško, Muračev, Paševič, Šigajbajev, Vegerja, Jablonskij

FC Torpedo Žodino: Sjamuk – Alisejko (46. Antilevskij), Gorbačik (C) (83. Leonovič), Kaplenko, Nikolajevič, Ramos, Štěpanov, Justinov, Lipe Veloso, Jašin, Jusov (60. Žurnevič)
    Náhradníci: Kozlov – Antilevskij, Leonovič, Levickij, Pavljukovec, Premudrov, Ščerbo, Žurnevič

Rozhodca: Chistov – Pranovič, Ignatjuk