Almaty – Noah 4:1 (kon.) | Ordabasy – Botoşani 1:2 (kon.) | Ventspils – Dinamo-Auto Tiraspol 2:1 (kon.)
Banja Luka – Sutjeska 1:0 (kon.) | KF Teuta – Beitar Jeruzalém 2:0 (kon.) | Minsk – Gliwice 0:2 (kon.)
Sumgait – Škendija 0:2 (kon.) | Alaškert – Renova 0:1 (kon.) | Limassol – Saburtalo 5:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Kauno Žalgiris 6:1 (kon.) | Neftçi Baku – Shkupi 2:1 (kon.) | Fehérvár – Bohemians Dublin 1:1 (4:2 po pen.)
Ljubljana – Víkingur Reykjavík 2:1 (po pr.) | Gjilani – APOEL 0:2 (po pr.) | Locomotive Tbilisi – Universitatea Craiova 2:1 (kon.)
CSKA Sofia – Sirens 2:1 (kon.) | Keşla FK – Laçi 0:0 (4:5 po pen.) | Vaduz – Hibernians FC 0:2 (kon.)
Aarhus – Honka Espoo 5:2 (kon.) | Malmö – Kraków 2:0 (kon.) | Hammarby IF – Puskás Akadémia 3:0 (kon.)
Rosenborg – Breidablik 4:2 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Paide 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Dunajská Streda sk 0:2 (kon.)
New Saints – Žilina sk 3:1 (po pr.) | Soligorsk – Sfîntul Gheorghe 0:0 (1:4 po pen.) | Be'er Sheva – Dinamo Bt. 3:0 (kon.)
Iskra Danilovgrad – Lokomotiv Plovdiv 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Bačka Topola 0:2 (kon.) | Kukësi – Slavia Sofia 2:1 (kon.)
Valletta – Bala Town 0:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Differdange 3:0 (kon.) | B36 Tórshavn – Levadia Tallinn 4:3 (po pr.)
Servette – Ružomberok sk 3:0 (kon.) | FCSB – Shirak 3:0 (kon.) | Motherwell – Glentoran 5:1 (kon.)
Aberdeen – Runavík 6:0 (kon.) | Maribor – Coleraine 1:1 (4:5 po pen.) | Lech Poznań – Valmiera 3:0 (kon.)
Partizan – RFS Riga 1:0 (kon.) | Shamrock – Tampereen Ilves 2:2 (12:11 po pen.) | Honvéd Budapešť – Inter Turku 2:1 (po pr.)
B36 Tórshavn
4:3 (0:0)
FCI Levadia Tallinn
cz Štvrtok 27.08.2020, 20:00 • Gundadalur, Tórshavn • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:41:46)

Fantastický zápas plný zvratů je u konce. Do prodloužení se šlo za stavu 2:2 a kde kdo by si řekl, že když Elysee Kouadio poslal Levadii ve 101. minutě do vedení, že má estonský celek jisté minimálně penalty. Jenže B36 Tórshavn zabral a během druhého poločasu skóre otočil, čímž rozhodl o svém postupu do 2. předkola. U obou zásahů byli střídající hráči. Ve 107. minutě se hlavou prosadil Ragnar Samuelsen a o šest minut později využil skvělé Pingelovy přihrávky Hannes Agnarsson. Vassiljevova družina v závěrečných minutách neměla dostatek sil na vyrovnání.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 7:9. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 28:18.

120+3

120+2
    B36 Tórshavn postoupí do druhého předkola! Výbornou práci odvedl Sebastian Pingel, jenž pokryl balón a frustrovaný Lepistu jej stáhl k zemi.

120+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec druhého prodloužení dvě minuty.

120
    Žlutých karet je dnes požehnaně. Karl Oigus střílel, jenže se úplně minul, místo balónu nakopl do pravého kolena protihráče.

119
    Hráči v zelemých dresech dýchají velmi těžka, moc sil nezbývá. Což určitě platí i o domácím mužstvu, to však žene dopředu blízká vidina postupu.

118
    Jenže standardka byla rozehrána mizerně. Mark Oliver Roosnupp poslal vysoký míč na penaltu, kam si s přehledem vyskočil gólman. Ten samozřejmě i podržel několik dalších cenný vteřinek.

117
    Možnost vyrovnat daroval soupeři nově příchozí Bjarni Petersen. Toho totiž zradilo zpracování, aby posléze ještě zfauloval Elhiho.

116
    Levadii jako by docházela šťáva. Estonský klub nechává soupeře kombinovat na vlastní polovině, účinnost presinku je prozatím nulová.

115
    Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Andrass Johansen, přichází Bjarni Petersen.
    113. Hannes AGNARSSON - 4:3

113
    Tórshavn právě vstřelil branku!
    Bláznuvý zápas se zase vyvíjí lépe pro domácí! Za dalekým balónem po pravé lajně běžel Sebastian Pingel. Dán ukázal, že umí i přihrávat, krásnou pasem předložil míč jako na zlatém podnose HANESSI AGNARSSONOVI, tomu stačilo jen poslat míč do prázdné brány.

112
    Dlouhý nákop středopolaře Samuelsena měl najít Frederiksberga. Nestalo se tak, svou defenzivní činnost splnil Zurab Ochihava na jedničku.

111
    Hra se kouskuje, oba celky jsou viditelně nervózní. Na polovině Marko Lipp nedovoleně zajel do Przybylského, což pozornosti sudího neuniklo.

110
    Hosté chtěli penaltu, a to po údajné faulu na Kouadia. Je pravdou, že gólman Hentze vběhl pod nohy forwarda dost riskantně, avšak nejprve trefil míč.

108
    Brent Lepistu dal průchod svým emocím, po inkasované brance poslal směrem k rozhodčímu něolik ostřejších slov, těžko říci proč. Odměnou mu byla žlutá karta.
    107. Ragnar SAMUELSEN - 3:3

Milan Huppert

Góly: 72. Pingel, 76. Pingel, 107. Samuelsen, 113. Agnarsson – 52. Oigus, 80. Elhi, 101. Kouadio

Karty:   18. Mellemgaard (B36), 42. Nielsen (B36), 77. M. Jacobsen (B36), 89. Nattestad (B36), 98. Frederiksberg (B36), 104. Johansen (B36) – 60. Komlov (LVD), 83. Kouadio (LVD), 108. Lepistu (LVD), 120. Oigus (LVD)

Nepremenená penalta: 22. Jurgenson (LVD), mimo

B36 Tórshavn: Hentze – Heinesen, Eriksen (C), Nattestad, Mellemgaard – M. Jacobsen (90+1. Samuelsen), Przybylski, Nielsen (69. Johansen) (115. Petersen) – Frederiksberg, Pingel, Radosavljević (60. Agnarsson).
    Náhradníci: Lamhauge – Agnarsson, B. Jacobsen, E. Jacobsen, Johansen, Petersen, Samuelsen.

FCI Levadia Tallinn: Kotenko – Jurgenson, Podholjuzin, Ochihava, Kruglov – Lepistu (C) – Elhi, Komlov (106. Lipp), Roosnupp, Oigus – Kouadio.
    Náhradníci: Aland – Krutogolov, Lipp, Peetson, Petrunin, Veering.

Rozhodca: McLaughlin (IRL) – McDonnell (IRL), Clarke (IRL)