Kalša – Michalovce 1:2 (kon.) | Lipany – Ružomberok 0:4 (kon.) | Rovinka – Senica 3:2 (kon.)
ŠK Odeva Lipany
0:4 (0:2)
MFK Ružomberok
Utorok 15.09.2020, 16:00 • ŠK Odeva Lipany • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

Ružomberok zaslúžene postúpil do 3. kola Slovnaft Cupu po tom, čo zdolal Lipany 4:0. Do polčasu hostia viedli o dva zásahy, rovnaký počet pridali aj v záverečnej dvadsaťminútovke. Lipany bohužiaľ boli vyrovnaným súperom len počas úvodnej štvrťhodiny. (17:59:57)

90
    Piaty gól neprichádza, hostí to ale mrzieť ani nemusí.

89
    Hostia ešte získali rohový kop.

88
    Nadstavovať sa bude maximálne obligátna minútka, hoci sa nehralo o čosi viac. O všetkom je však posledných 15 minút rozhodnuté, Pavol Greško tak nemá dôvod tento duel naťahovať.

86
    Ružomberok dal gól!
    Tak sa aj deje, toto bola už iba kozmetická úprava výsledku. Do streleckej listiny sa zapísal i striedajúci LADISLAV ALMÁSI.

85
    Ružomberok nepúšťa Lipany k lopte, favorit by ešte rád skrášlil svoj triumf ďalším gólom.

84
    Hosťujúci hráči založili nebezpečný útok, ktorý bol zakončený šikovnou strelou. Tá smerovala do priestoru bránky. Gólman si na svoje konto pripíše dôležitý zákrok.

84
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Martin Boďa, prichádza Alex Holub.

82
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená nedovolený zákrok a loptu pre hostí.

80
    Žltú kartu dostáva Juraj Hovančík (ŠK Odeva Lipany).

79
    Po udeľovaní trestov sa nehralo vyše minútu, teraz však už môžeme pokračovať. Odeva vhadzuje na úrovni pokutového územia súpera.

79
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Radoslav Kamenec, prichádza Ján Blaško.