Sheffield Utd. – Manchester City 0:1 (kon.) | Burnley – Chelsea 0:3 (kon.) | Liverpool – West Ham 2:1 (kon.)
Liverpool FC
2:1 (1:1)
West Ham United
Sobota 31.10.2020, 18:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 7. kolo

Napokon sa Liverpool môže radovať zo zisku troch bodov. Druhý polčas tohto zápasu však nebol nijak zaujímavý, ale domácim to nemusí nijak prekážť. Striedajúci Jota sa najprv presadil v 77. minúte, ale po prade s VAR gól uznaný nebol. Svoju chvílku slávy si však napokon Jota užil v 85. minúte, keď jeho presný zásah už mohol byť uznaný a tak domáci získavajú tri body po výhre 2:1!

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera! (20:30:04)

90+5

90+4
    Čoskoro bude minulosťou aj nadstavený čas. Už to teda vyzerá, že tri body zostanú doma.

90+3
    K centrovanej hlave sa dostal Souček, ale jeho hlavička putovala len do miest kde stál pripravený brankár Alisson.

90+2
    Nedovolený zákrok zo strany domáceho celku a tak hostia môžu zahrávať priamy kop na útočnej polovici.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Mohamed Salah, prichádza James Milner.

89
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Jarrod Bowen, prichádza Saïd Benrahma.

89
    Striedanie v tíme West Ham United: z ihriska odchádza Arthur Masuaku, prichádza Manuel Lanzini.

88
    Čoskoro sa naplní riadny hrací čas tohto stretnutia. Bola tam však porada s VAR a to sa určite odrazí na nadstavenom čase.

87
    Pri lopte je však aj naďalej domáci celok, ktorý súpera k ničmomu nepúšťa a pohodlne si tak drží tesné vedenie.

86
    Hostia tak na prípadnú odpoveď už nemajú veľa času. Uvidíme, či ešte skúsia zariskovať a ísť za vyrovnávajúcim gólom.
    85. Diogo Jota (LIV) - 2:1

85
    Liverpool dal gól!
    Tak predsa len sa domáci v závere zápasu dostávajú do vedenia a tri body majú na dosah! DIOGO JOTA v tomto prípade už strieľa reguérny gól, keď si krásne nabehol nekrytý do pokutového územia na výbornú prihrávku a sám pred brankárom Fabiańskim nezaváhal – 2:1!

84
    West Ham odkopáva loptu ďaleko do bezpečia a na malú chvíľu si tak hostia môžu vydýchnuť.

83
    Tlak domácich futbalistov stále narastá, hostia už sústreďujú zvyšok svojich síl na bránenie nerozhodného výsledku.

82
    Liverpool je pri lopte a snaží sa o prechod na polovicu súpera. Uvidíme, či sa ešte dočkáme v tomto zápase nejakého zaujímavého momentu.

81
    No a dostávame sa do záverečnej časti druhého polčasu. Aj naďalej to vyzerá na deľbu bodov, domáci však majú stále veľkú chuť po víťazstve.

80
    Gól napokon pre faul neplatí! West Ham teda prežil klinickú smrť, pokračuje sa za nerozhodného stavu 1:1!