Ústí n. L. – Líšeň 0:0 (kon.) | Prostějov – Třinec 2:2 (kon.) | Žižkov – Jihlava 1:1 (kon.)
Chrudim – Vlašim 1:0 (kon.) | Vyšehrad – Blansko 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 0:0 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Sobota 05.12.2020, 13:30 • SK Prosek, Praha 9 • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

333 minut čekali žižkovští fotbalisté na vstřelený gól. Dočkali se až v poslední minutě podzimu proti Jihlavě, střídající Mashike jim zajistil první remízu této sezóny. Nutno říct, že vítězství po krásné trefě Smejkala o břevno by pro Vysočinu bylo velmi šťastné, Pražané byli většinu času lepším mužstvem a minimálně bod si zasloužili. (15:47:48)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:17.

90+3

90+3
    Lackův centr směřuje do Švengerových rukavic, brankář Viktorky ještě zakládá dlouhým výkopem poslední akci.

90+3
    Jihlava stráví závěrečné vteřiny na soupeřově polovině. Křišťálův centr lehce tečoval na roh Březina.

90+2
    Batioja si pádem na velkém vápně nevymodlil standardku a domácí spěchají zpátky.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.
    90. Elvis Mashike Sukisa - 1:1

90
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Obrovskou radost rozpoutal v žižkovských řadách ELVIS MASHIKE SUKISA, který po 333 minutách ukončil gólový půst. Protáhl se do vápna za obranu a nastřelil zblízka jen Čížovy nohy, jenže míč dostal po odskoku o trávník velmi nečekanou rotaci a k zděšení modrých doskákal za čáru.

88
    Žižkovská snaha o ofenzívu se utápí v křeči. Mashikeho hlavička ze sprintu letí obloučkem na horní síť.

87
    Oba celky mají dostřídáno. V dresu Viktorie Žižkov končí David Skopec, na plac přichází Ondřej Žežulka.

86
    Březina střílí z přímého kopu přesně do rukavic výborně chytajícího Číže. Současně se do hry zapojuje i ošetřený Křišťál a síly na trávníku se vyrovnávají.

85
    Před vlastní šestnáctkou podrazil Vedral netakticky Auera, je z toho přímý kop ze slibné vzdálenosti pro Viktorku.

84
    Po rohu je pískán útočný faul jihlavskému Křišťálovi, jenž si ve výskoku nejvíce ublížil sám a rozhodčí povolává na hřiště lékaře.

83
    Arroyova tečovaná rána z úhlu se otřela o boční síť, Vysočina snižuje poměr rohů na 8:2.

82
    O střelu se z protiakce pokusil Vojtěch Křišťál, jenže mu příliš nesedla a končí u prvního bránícího hráče.

81
    Sérii standardek ukončil další žižkovský roh, po něm střílel zblízka Súkenník jen do brankáře.