Everton – Newcastle 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Manchester City – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
West Bromwich – Fulham 2:2 (kon.) | Arsenal – Manchester United 0:0 (kon.) | Southampton – Aston Villa 0:1 (kon.)
Everton FC
0:2 (0:0)
Newcastle United
Sobota 30.01.2021, 13:30 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 21. kolo

Druhý polčas priniesol dva presný zásahy a máme tu prekvapenie tohto kola! Newcastle vďaka dvom gólom Wilsona vyhráva na pôde favorizovaného Evertonu a po sérii piatich prehier konečne boduje a to hneď naplno.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok dňa! (15:25:18)

90+5

90+4
    Hosťujúci Wilson tak dal v tomto zápase dva góly a je jasné, že je hrdinom svojho celku.
    90+3. Callum Wilson (NEW) - 0:2

90+3
    Newcastle United dal gól!
    A je definitívne rozhodnuté! Everton už musel riskovať a nechal otvorenú obranu, do nej sa podarilo vpadnúť hosťujúcej ofenzíve, presnú prihrávku na druhú stranu dostal CALLUM WILSON, ktorý si spracoval loptu a pred brankárom Pickfordom nezaváhal – 2:0!

90+2
    Pomerne veľa nadstaveného času ešte domáci majú k dispozícií, aby získali v tomto zápase aspoň jeden bod.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Žltú kartu dostáva Jeffrey Hendrick (Newcastle United).

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čoskoro získame údaj o nadstavenom čase.
    88.

88
    Zrodil sa však rýchly brejk hostí a po ňom už mohlo byť o všetkom rozhodnuté! Wilson mal na kopačke svoj druhý gól, ale v ideálnej pozícii na skórovanie poslal loptu len do tyčky!

87
    Pickford si poradil s prihrávkou pred svoju bránu, následne dostáva loptu na svojich spoluhráčov v poli.

86
    Newcastle stále pri lopte, hostia presúvajo kombináciu na útočnú polovicu.

85
    Richarlisonove zakončenie bránu hostí nijak neohrozilo. Hostia pohodlne teraz kombinujú na svojej polovici ihriska.

84
    Žltú kartu dostáva Karl Darlow (Newcastle United).

83
    Čas hrá už proti domácemu celku. Zatiaľ to vyzerá, že favorit zápasu dnes nenaplní očakávania.

82
    Digneho center sa stal ľahkou korisťou pre brankára Darlowa.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa ešte bude určite nadstavovať. Everton už musí začať pomaličky aj riskovať.

80
    Domáci sa teraz nemôžu dostať k ničomu poriadnemu. Hostia sú stále pozorní v defenzíve a vyzerá to, že dnes by mohli bodovať po dlhej dobe.