Bergamo – Turín 3:3 (kon.) | Sassuolo – Spezia 1:2 (kon.) | Juventus – AS Rím 2:0 (kon.)
CFC Janov – Neapol 2:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
3:3 (3:2)
FC Turín
cz Sobota 06.02.2021, 15:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Talianska Seria A • 21. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek sobotního dne. (16:56:49)
    Turín nakonec vybojoval cenný bod, a to i přesto, že po dvaceti minutách prohrával o tři branky!

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:11. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 24:17.

Je dobojováno. A nutno dodat, že jsme sledovali opravdu parádní zápas. Domácí na svého soupeře doslova vlétli a ve 20. minutě vedli už 3:0! Vypadalo to, že o vítězi je rozhodnuto, ale opak byl nakonec pravdou. Ještě do poločasu totiž hosté snížili na rozdíl jedné branky. Ve druhém poločase bylo k vidění opravdu hodně slibných šancí, ale branka už padla pouze jedna. Trefil se střídající Federico Bonazzoli a Bergamo tedy nakonec remizovalo s Turínem 3:3.

90+5

90+4
    Ale nic z toho nebylo, protože hostující hráč trefil nejdříve zeď a s následným přízemním pokusem si Rafael Tolói poradil!

90+4
    Tak to je obrovská šance pro Turín, který bude zahrávat standardní situaci přesně z hranice velkého vápna soupeře!

90+3
    Hosté se usadili na polovině svého soupeře a snaží se ještě něco kloudného vymyslet. Pokud by se jim podařilo vstřelit branku, tak by to byla neskutečná otočka.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Hosté zahrávali slibnou standardní situaci, ale po zajímavém centru se žádný z hráčů do zakončení nedostal. Domácí v závěru působí hodně nervózním dojmem.

88
    Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

87
    Žlutou kartu dostává Mario Pašalić (Atalanta Bergamasca Calcio).

86
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Matteo Pessina, přichází Mario Pašalić.
    85. Federico BONAZZOLI - 3:3

85
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Domácí vedli ve 20. minutě již 3:0, ale pět minut před koncem je to 3:3! Spolupráce dvou střídajících hráčů vedla k vyrovnávací brance. Verdi poslal míč do vápna a FEDERICO BONAZZOLI parádní hlavičkou nedal brankář žádnou šanci!

84
    Hosté přidali a je to znát. V závěru utkání se Turín stále více a více tlačí dopředu.

82
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Amer Gojak.
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Zaza, přichází Federico Bonazzoli.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme. Je ovšem jasné, že to bude hodně zajímavý závěr utkání.

Jakub Kopřiva

Góly: 15. Iličić (de Roon), 19. Gosens (Muriel), 21. Muriel – 43. Belotti, 45+1. Bremer, 85. Bonazzoli (Verdi)

Karty:   34. Romero (ABC), 42. Palomino (ABC), 87. Pašalić (ABC), 88. Tolói (ABC) – 25. Zaza (TUI), 27. N'Koulou (TUI)

Nepremenená penalta: 43. Belotti (TUI), brankár Tolói zneškodnil

Atalanta Bergamo: Gollini – Romero, Palomino, Tolói – Ruggeri (46. Djimsiti), de Roon, Pessina (86. Pašalić), Gosens – Muriel (59. D. Zapata), Malinovskyj (79. S. Lammers), Iličić (59. Al. Mirančuk).
    Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – D. Zapata, Freuler, Djimsiti, Caldara, S. Lammers, Pašalić, Al. Mirančuk, Ghislandi.

FC Turín: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – Singo (76. Verdi), Lukić (56. Baselli), Mandragora, Rincón (82. Gojak), Murru (56. Ansaldi) – Belotti, Zaza (82. Bonazzoli).
    Náhradníci: Ujkani, V. Milinković-Savić – Bonazzoli, Linetty, Buongiorno, Baselli, Ansaldi, Gojak, Vojvoda, Lyanco, Verdi.

Rozhodca: Fourneau – Passeri, Di Vuolo