Elche – Eibar 1:0 (kon.) | Atlético Madrid – Levante 0:2 (kon.) | Valencia – Vigo 2:0 (kon.)
Valladolid – Real Madrid 0:1 (kon.)
Valencia CF
2:0 (0:0)
Celta Vigo
cz Sobota 20.02.2021, 18:30 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španielska LaLiga • 24. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:50:59)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:19.

Fotbalisté Valencie měli od začátku lehce navrch, ale opravdový tlak si vypracovali až po vyloučení hostujícího brankáře Blanca. Vytoužený vítězný gól padl až ve čtvrté nastavené minutě, kdy Lee Kang-in korunoval vynikající výkon asistencí na gól Valleja. Těsně před koncem se prosadil i další střídající útočník, na konečných 2:0 upravil stav Kevin Gameiro.

90+8

90+8
    Valencia právě vstřelila branku!
    Thierry Correia si namazal na chleba Beltrána s Mallem a během toho se stihl přesunout z pravé postranní čáry do pozice, odkud dobře načasovanou přihrávkou vysunul KÉVINA GAMEIRA. Ten před Villarem vsadil na razanci a tvrdou ranou upravil skóre na konečných 2:0.

90+7
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Lee Kang-in, přichází Ferro.

90+4
    Na začátku čtvrté nastavené minuty se domácí přece jenom dočkali pravděpodobně vítězného gólu! Hrdinou večera se stal střídající MANU VALLEJO, který si v rychlosti narazil s Kang-inem a pak podle všeho přihrával k zadní tyči na Wasse, nicméně míč se bez jakéhokoliv dalšího kontaktu došoural až za brankovou čáru.

90+3
    Celta si aspoň na chvíli oddechla díky získané standardní situaci. Dobrou práci odvedl Aidoo, který se proti přesile dostal ke střele, i když branku zleva nezasáhl.

90+2
    O remízovém výsledku ještě rozhodnuto není. Nad rámec základní hrací doby se přidává dalších sedm minut!

90+1
    V první nastavené minutě posílal centr k vzdálenější tyči José Gayá. Nejvýše ale vyrostl Villar a odmítl jakékoliv drama.

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nolito, přichází Fran Beltrán.

90
    Correia si šel pro faul v souboji s Nolitem. Chvíli to vypadalo, že se pískat nebude, ale nakonec hlavní rozhodčí standardku z pravé strany nařídil.

89
    Ani bleskově rozehraný roh na překvapení hostující obrany nestačil. Po vysvobozujícím odkopu je míč poblíž půlící čáry.

88
    Iván Villar logicky nespěchal s rozehrávkou, po které se míč do jeho blízkosti rychle vrátil. Ještě to budou krušné chvíle pro Celtu.

87
    Dlouhé obehrávání kolem šestnáctky končí nepřesnou střelou z osmnácti metrů, kterou měl na svědomí s osmičkou hrající Carlos Soler.

86
    Ani standardní situace dnes Valencii příliš nepomáhají. Nevybavuji si žádný náznak šance, který by z nich plynul.

85
    Potvrdilo se to i při centru z levého křídla, který byl pozorným obráncem odvrácen na rohový kop.

83
    Zatažené obraně Celty se daří eliminovat prakticky všechny přihrávky do předbrankového prostoru. Bezbrankový výsledek je i proto stále pravděpodobnější.

82
    Nečekaný zmatek u domácí branky po autu Caricola vyřešila rychlá reakce Cillessena, který na poslední chvíli zabránil pravděpodobně gólové střele dobíhajícího Malla.