32:25 (21:14)
DHK Zora Olomouc
cz Nedeľa 28.02.2021, 13:00MOL liga žien • 22. kolo

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (14:27:08)

K vidění byl dnes velice atraktivní ofenzivní zápas, který vyhrály domácí hráčky a to především díky náskoku z prvních minut, který pak již víceméně udržovaly. Vzhledem k sedmibrankovému vedení v půlce utkání pak ani příliš nevadila pětiminutová absence vstřelených branek ve druhém poločase, který mohly Slávistky s přehledem dovést k vítězství.

Konec zápasu. (32:25)

60
    Kubáčková neproměňuje sedmičku, kterou reflexivně nohou chytá Koudelková. (32:25)

59
    Koudelková si nyní připisuje další zákrok a Slávie už může v klidu dohrávat utkání. (32:25)

58
    Oddechový čas pro domácí. (32:25)
    57
    Nyní se již z brankoviště od tyčky prosazuje Trumpešová. (32:25)

56
    Hostující hráčky trestuhodně ze spojky z brankoviště posílají míč mimo branku. (32:24)
    55
    Míšová střílí svůj desátý gól z brejku přehozem přes brankářku. (32:24)

54
    Přehoz brankářky z křídla z ruky Hejlové končí pouze na břevně. Do útoku jdou domácí. (31:24)
    53
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
    (31:24)

52
    Oddechový čas pro hosty. (31:23)
    52
    Franková přidává další branku Slavie. (31:23)
    51
    30. gól Slávie dává Jačková střelou z devítky a rovněž od tyče. (30:23)
    50
    Přehozem od tyčky přidává Míšová z křídla další branku. (29:23)
    49
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková). (28:23)
    49
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková).
    (28:22)

49
    Fryčáková je vyloučena a sedmička pro Slávii je další bonus pro domácí. (27:22)

48
    Za nesportovní chování je vyloučena Fryčáková a Slavie tak rovněž přichází o možnost útoku. (27:22)

Otto Slabý

DHC Slavia Praha: Michalská, Šlejtrová, Koudelková – Holečková, Franková, Studená, Kišíková, Vostárková, Novotná, Holeňáková, Jačková, Míšová, N. Svobodová, Jelínková Líbalová, V. Fryčáková, M. Svobodová, Zimová, Galušková.
    DHK Zora Olomouc: Haládiková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Přikrylová, Krajčovičová, Kuxová, Gajdošíková, Řezníčková, T. Fryčáková, Možíšová, Žůrková, Kubálková, Hejlová, Kubáčková.