Granada – Villarreal 0:3 (kon.) | Real Madrid – Eibar 2:0 (kon.) | Osasuna – Getafe 0:0 (kon.)
Granada CF
0:3 (0:2)
Villarreal CF
Sobota 03.04.2021, 14:00 • Granada, Estadio Nuevo Los Carmenes • Španielska LaLiga • 29. kolo

V súboji medzi Granadou a Villarealom sa z troch bodov tešia zaslúžene hosťujúci futbalisti. Mužom dnešného zápasu bol útočník Gerard Moreno, ktorý v zápase strelil hetrik. V 9.minúte premenil nariadenú penaltu a poslal hostí do vedenia. O desať minút neskôr sa ukážkovo uvoľnil v šestnástke a pridal svoj druhý gól zápase. Po zmene strán pridal tretí zásah Villarealu, druhýkrát v zápase bezpečne premenil nariadenú penaltu a stanovil konečný stav zápasu. V 81.minúte mohol skorigovať výsledok striedajúci Molina, domáci futbalista poslal nariadenú penaltu trestuhodne mimo bránu. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (15:58:01)

90+3
    Hlavička Torresa nemala dostatočnú razanciu, Rui Silva chytá bez problémov.

90+2
    Kapitán hostí Gaspar centruje po prihrávke od Paca Alcácera, nasledovať bude rohový kop Villarealu.

90+1
    Puertas sa pekne uvoľnil v šestnástke hostí, svojou ľavačkou však nedokázal prekonať Asenja.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

89
    Herrera prerušil akciu hostí faulom, lopta pre Villareal v stredovej časti ihriska.

88
    Zápas sa už iba symbolicky dohráva v strede ihriska.

87
    Domáci sa snažia o čestný úspech v zápase, Kenedyho center chytil bezpečne Asenjo.

85
    Po peknej akcií hostí mohol pridať štvrtý gól striedajúci Paco Alcácer, domáca obrana to ustála aj s prispením šťastia.

84
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Manu Trigueros, prichádza Alberto Moreno.

82
    Do konca dnešného zápasu ostáva menej ako 10 minút, pozrime sa spoločne poslednýkrát na štatistiku striel na bránu: 1-4.

81
    K realizácii pokutového kopu sa postavil sám faulovaný Molina, loptu poslal trestuhodne nad bránu Asenja.

80
    Molina vybojoval pre svoje mužstvo pokutový kop, faulu sa vo vnútri šestnástky dopustil hosťujúci Capoue.

79
    Hostia kontrolujú trojgólové vedenie na vlastnej polovici, zápas sa prakticky už iba dohráva.

78
    Vysoký center po rohovom kope chytá do rúk brankár Villarealu Asenjo.

77
    Kenedy sa teraz individuálne presadil na pravej strane, jeho prudký center do päťky odkopávajú hostia na roh.

76
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Dani Parejo, prichádza Francis Coquelin.