Ararat – Śląsk | 2:4 (kon.) | | | Astana – Aris Soluň | 2:0 (kon.) | | | FK Ponevěž – Novi Sad | 0:1 (kon.) |
Molde – Servette | 3:0 (kon.) | | | Ljubljana – Birkirkara | 1:0 (kon.) | | | Austria – Breidablik | 1:1 (kon.) |
Karabach – FC Ashdod | 0:0 (kon.) | | | RFS Riga – Puskás Akadémia | 3:0 (kon.) | | | Soči – Keşla FK | 3:0 (kon.) |
KuPS – Vorskla Poltava | 2:2 (kon.) | | | Dudelange – Bohemians Dublin | 0:1 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Haifa | 1:2 (kon.) |
Hammarby IF – Maribor | 3:1 (kon.) | | | Elfsborg – Milsami | 4:0 (kon.) | | | AEL Limassol – Vllaznia Skadar | 1:0 (kon.) |
Kodaň – Žodino | 4:1 (kon.) | | | FK Sūduva – Raków | 0:0 (kon.) | | | Laçi – Universitatea Craiova | 1:0 (kon.) |
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko | 1:0 (kon.) | | | CSKA Sofia – FK Liepāja | 0:0 (kon.) | | | Plzeň – Dinamo Brest | 2:1 (kon.) |
Gżira – Rijeka | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Borisov | 0:1 (kon.) | | | CS Petrocub – Sivasspor | 0:1 (kon.) |
Limassol – Žilina | 1:3 (kon.) | | | Riga FC – Škendija | 2:0 (kon.) | | | KF Teuta – Escaldes | 0:2 (kon.) |
Trnava – Sepsi | 0:0 (kon.) | | | Shkupi – Santa Clara | 0:3 (kon.) | | | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva | 0:2 (kon.) |
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica | 4:0 (kon.) | | | Bazilej – Partizani Tirana | 3:0 (kon.) | | | Velež Mostar – AEK Atény | 2:1 (kon.) |
Gent – Vålerenga | 4:0 (kon.) | | | Larne FC – Aarhus | 2:1 (kon.) | | | Sutjeska – Tel Aviv | 0:0 (kon.) |
FCSB – Karaganda | 1:0 (kon.) | | | Aberdeen – Häcken | 5:1 (kon.) | | | Hibernian – FC Santa Coloma | 3:0 (kon.) |
Linfield – Banja Luka | 4:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Tobol Kostanaj | 2:0 (kon.) | | | Hafnarfjördur – Rosenborg | 0:2 (kon.) |
Újpest FC – Vaduz | 2:1 (kon.) | | | Pogoń – Osijek | 0:0 (kon.) | | | KF Drita – Feyenoord | 0:0 (kon.) |
Dundalk – Levadia Tallinn | 2:2 (kon.) | | | Partizan – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Valur – Bodö/Glimt | 0:3 (kon.) |
Salihorsk – Fola | 1:2 (kon.) |
Egypt – Španielsko | 0:0 (kon.) | | | Mexiko – Francúzsko | 4:1 (kon.) | | | N. Zéland – J. Kórea | 1:0 (kon.) |
Pobr. Slonoviny – Saudská Arábia | 2:1 (kon.) | | | Argentína – Austrália | 0:2 (kon.) | | | Japonsko – Južná Afrika | 1:0 (kon.) |
Honduras – Rumunsko | 0:1 (kon.) | | | Brazília – Nemecko | 4:2 (kon.) |
koniec
Ararat Jerevan
2:4
(0:1)
Śląsk Wrocław
Michal Raška
Góly:
49. Bravo (Malakjan), 84. Hakobjan Ra. (Kone) – 20. Golla (Maczynski), 50. Piasecki (Expósito), 70. Pich, 90. Pich (Expósito)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:10.
Rozhodca: Popov – Venev, Atanasov
Diváci:
Karty: 27. Kone (ARJ), 28. Deble (ARJ), 33. Malakjan E. (ARJ), 53. Bravo (ARJ) – 68. Lewkot (SLA), 82. Štiglec (SLA), 87. Szromnik (SLA), 90+5. Golla (SLA)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:10.
Ararat Jerevan:
Jermakov – Bravo (81. Hakobjan Ro.), Prljevič, Mkojan (C), Margarjan – Pobulič (72. Stanojevič), Muradjan – Arakeljan (62. Manojan), Deble (72. Silue), Malakjan E. (62. Hakobjan Ra.) – Kone
Náhradníci: Simonjan – Hakobjan Ro., Hakobjan Ra., Isah, Malakjan G., Manojan, Nazarjan, Silue, Stanojevič, Vardanjan
Tréner:
Śląsk Wrocław: Szromnik – Janasik (74. Pawlowski), Lewkot, Golla, Štiglec – Pich, Maczynski (C) (81. Schwarz), Makowski, Garcia – Expósito, Piasecki (65. Sobota)
Náhradníci: Putnocký – Bejger, Bergier, Pawlowski, Poprawa, Praszelik, Schwarz, Sobota, Verdasca
Tréner:
Náhradníci: Simonjan – Hakobjan Ro., Hakobjan Ra., Isah, Malakjan G., Manojan, Nazarjan, Silue, Stanojevič, Vardanjan
Tréner:
Śląsk Wrocław: Szromnik – Janasik (74. Pawlowski), Lewkot, Golla, Štiglec – Pich, Maczynski (C) (81. Schwarz), Makowski, Garcia – Expósito, Piasecki (65. Sobota)
Náhradníci: Putnocký – Bejger, Bergier, Pawlowski, Poprawa, Praszelik, Schwarz, Sobota, Verdasca
Tréner:
Rozhodca: Popov – Venev, Atanasov
Diváci:
Štvrtok 29.07.2021
Śląsk - Ararat 3:3
Śląsk - Ararat 3:3
Góly: 2. Pich, 58. Lewkot (Golla), 65. Pich (Janasik) – 40. Kone (E. Malakjan), 42. Kone (Deble), 89. Silue (Margarjan)
Karty: 77. Lewkot (SLA) – 64. Margarjan (ARJ), 75. Silue (ARJ)
Střídání v týmu Śląsk Wrocław: ze hřiště odchází Maczynski, přichází Schwarz.
Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Pobulič, přichází Stanojevič.
Střídání v týmu FC Ararat Jerevan: ze hřiště odchází Malakjan E., přichází Hakobjan Ra..