Ružomberok – Senica | 0:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Slovan Bratislava | 1:4 (kon.) |
Námestovo – B. Bystrica | 0:7 (kon.) | | | Humenné – Podbrezová | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Šamorín | 0:1 (kon.) |
KFC Komárno – Dubnica | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – Petržalka | 1:0 (kon.) |
Jablonec – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Karviná | 2:2 (kon.) | | | Hr. Králové – Bohemians | 1:1 (kon.) |
Sparta Praha – Sigma Olomouc | 3:2 (kon.) |
Čile – Kanada | 1:2 (kon.) | | | Čína – Zambia | 4:4 (kon.) | | | Švédsko – Austrália | 4:2 (kon.) |
Japonsko – Veľká Británia | 0:1 (kon.) | | | Holandsko – Brazília | 3:3 (kon.) | | | N. Zéland – USA | 1:6 (kon.) |
Třinec – Ústí n. L. | 2:3 (kon.) | | | Chrudim – Sparta B | 0:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Vyškov | 2:1 (kon.) |
Opava – Vlašim | 3:3 (kon.) | | | Líšeň – Žižkov | 3:2 (kon.) | | | Prostějov – Příbram | 1:3 (kon.) |
Rýmařov – Uničov | 2:4 (kon.) | | | Lanžhot – Hodonín | 1:2 (kon.) |
Górnik Ł. – Kraków | 1:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Gdańsk | 1:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Wisła Pł. | 1:0 (kon.) |
Slaven Belupo – Lok. Záhreb | 1:2 (kon.) | | | Gorica – Šibenik | 3:1 (kon.) |
koniec
FK Humenné
1:0
(0:0)
FK Železiarne Podbrezová
Ivan Harčár
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Humenné. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.
Góly:
69. Harvila
Rozhodca: Ježík.
Diváci:
Karty: 16. Maťaš (HUM), 45. Streňo (HUM), 77. Luberda (HUM) – 28. Godál (POD), 51. Špyrka (POD)
Nepremenená penalta:
FK Humenné:
Slávik – Vasiľ (84. Zlacký), Luberda, F. Bednár, J. Hatok, Maťaš (90+2 Kuc), Harvila (84. Šimon-Turík), Šuľák (46. Komjatý), Dzúrik, Streňo (C), Hamuľak (90+1 Kridla).
Náhradníci: Zlacký, Komár, Kridla, Milunović, Šimon-Turík, Kuc, Komjatý, Piroščák.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: R. Ludha – Oravec, Breznaník (C), D. Pavúk (58. Talakov), Špyrka, Ďatko, Grešák (58. Kukoľ), Kováčik, Godál, Bakaľa, Galčík.
Náhradníci: I. Rehák, Talakov, Natchkebia, Kukoľ, Lupták, Bartoš.
Tréner:
Náhradníci: Zlacký, Komár, Kridla, Milunović, Šimon-Turík, Kuc, Komjatý, Piroščák.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: R. Ludha – Oravec, Breznaník (C), D. Pavúk (58. Talakov), Špyrka, Ďatko, Grešák (58. Kukoľ), Kováčik, Godál, Bakaľa, Galčík.
Náhradníci: I. Rehák, Talakov, Natchkebia, Kukoľ, Lupták, Bartoš.
Tréner:
Rozhodca: Ježík.
Diváci:
Striedanie v tíme FK Humenné: z ihriska odchádza Harvila, prichádza Šimon-Turík.