Senica – Pohronie 1:0 (kon.) | Michalovce – Trnava 1:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:3 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš 2:0 (kon.)
ŠKF Sereď
2:0 (2:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 11.09.2021, 18:00Niké liga • 7. kolo

Sereď si pripisuje druhé víťazstvo na Štadióne Antona Malatinského v tejto sezóne, keď po Dunajskej Strede zdolala aj Liptovský Mikuláš. O víťazstvo Serede sa postarali gólmi z prvého polčasu Dias a Haša. Okrem toho sme videli množstvo nevyužitých šancí zo strany Serede, keď v koncovke zlyhali Yao, Potoma a Karrica opečiatkoval brvno. Liptovský Mikuláš mal v zápase iba jedinú šancu, ale za to veľmi veľkú, keď mohol streliť aspoň jeden gól Laura, lenže Iliev predviedol výborný zákrok v nadstavenom čase druhého polčasu. Sereď tak má už osem bodov a posunula sa na deviate miesto, Liptovský Mikuláš zostáva stále na poslednom mieste s tromi bodmi. To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný sobotný večer! (20:02:22)

90+3

90+3
    Beží posledná nadstavená minúta a Karricova strela, s ktorou si poradil Sváček zrejme ukončí tento zápas.

90+2
    Liptovský Mikuláš podnikol ďalší rýchly výpad, ale strela Šveca letela po zemi vedľa ľavej tyče brány Serede.

90+1
    Krásna prihrávka Andriča na voľného Lauru tesne pred bránou Serede, ktorý zrejme nebol v ofsajde, ale Iliev fantasticky zmenšil strelecký uhol a vyrazil strelu!

90
    Nepresná strela od Kadleca, ale v tejto chvíli ho to určite nemrzí, keďže jeho mužstvo má dvojgólový náskok.

89
    Autové vhadzovanie pre Sereď na ľavej strane útočnej polovici, preto sa Liptovský Mikuláš stále nedostáva k ničomu.

88
    Lopta sa dostala mimo hry od hráča Liptovského Mikuláša, preto odkopáva od brány Serede brankár Iliev.

87
    Momentálne sa o loptu bojuje hlavne v strede poľa, čo úplne vyhovuje Seredi a Liptovský Mikuláš už má len minimálnu šancu na vyrovnanie.

86
    Len tretí zákrok v zápase si pripisuje Iliev, ale opäť to nebola nebezpečná strela, s ktorou si musel poradiť.

84
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Pinter, prichádza Marin Janec.

83
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Marin Ljubičić, prichádza Mičín.

82
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Roman Haša, prichádza Ridwan.

81
    Veľmi tvrdý stred medzi Pintérom a Yaom, ktorí si odniesli obaja, preto je hra prerušená.

79
    Stále to vyzerá tak, že Sereď má zápas plne pod kontrolou a nápor Liptovského Mikuláša sa nekoná a s najväčšou pravdepodobnosťou hostia už nemajú ani dosť psychických síl bojovať o vyrovnanie.

78
    Žltú kartu dostáva Hučko (ŠKF Sereď).

76
    Karrica sa pustil do rýchleho brejku a dokázal loptu prehodiť na Gatariča, ktorý už nedokázal prihrať na úplne voľného Hašu, inak by bol v jasnej šanci.

75
    Lenže center nebol zrovna najpresnejší, preto môže rozohrávať Sváček, ale Liptovský Mikuláš už nemá veľa času.

Filip Kosnáč

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 21. Dias (Yao), 41. Haša

Karty:   45. Dias (SER), 78. Hučko (SER) – 24. Krčík (LMI)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 11:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:13.
    ŠKF Sereď: Iliev – Dias (C), Hurtado, A. Kadlec, Ljubičić, Popović – Gatarić, Jureškin, Potoma – Haša, Yao.
    MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Sváček – Filinský, Hranáč, Krčík, Krčík, Bartoš – Bartoš (C), Káčerík, Kotora, Staš – Pinte.